Populiariausi 2021-ųjų stalo žaidimai

Stalo žaidimų bendruomenė sparčiai auga ir stalo žaidimų žaidėjų daugėja kiekvienais metais. 2021-iesiems praūžus ir atėjus 2022-iesiems, atėjo laikas išsiaiškinti, kurie gi stalo žaidimai buvo populiariausi praėjusiais kalendoriniais metais.

Tarp geriausių stalo žaidimų yra tokie žaidimai, kaip „Azul“, „Cosmic Encounter“, „The Crew“, „Wingspan“, „Gloomhaven“, „Root“, „Pandemic Legacy: Season 0“, „The Resistance: Avalon“, „Eldritch Horror“ ar blackjack.

Pats populiariausias 2021 metų stalo žaidimas buvo „Azul“. Ar galite sukurti nuostabią spalvų mozaiką ir surinkti didžiausią kiekį taškų?

Kiekvienam stalo žaidimo naujokui pravartu pradėti žaisti nuo paprastų žaidimų ir taip išmokti ir perprasti stalo žaidimų pagrindus ir sistemą. Būtent stalo žaidimas „Azul“ yra idealus pradedantiesiems, kadangi žaidžiantys neturi milžiniško kiekio skirtingų elementų, kuriuos turi naudoti. Tiesa, „Azul“ vis tiek reikalauja susikaupimo ir dėmesio smulkmenoms bei planavimo kelis žingsnius į priekį.

Antras populiariausias stalo žaidimas 2021 metais buvo „Cosmic Encounter“ stalo žaidimas, spalvingas ir daug fantazijos reikalaujantis. Kurk ir griauk sąjungas, dominuok galaktikose šiame keistame ir nuostabiame fantastiniame stalo žaidime.

„Cosmic Encounter“ buvo sukurtas 1977 metais, tačiau nuo to laiko buvo perkurtas moderniai erai ir nėra sunku pamatyti, kodėl tai buvo padaryta. Panašiai, kaip ir „Diplomacy“ stalo žaidime, taip ir „Cosmic Encounter“ stalo žaidime žaidėjai kuria trumpalaikes sąjungas dėl savo ambicijų, su tikslu, kontroliuoti kuo daugiau teritorijos žaidime. Tiesa, „Cosmic Encounter“ siūlo kur kas įdomesnę patirtį negu „Diplomacy“ kada galėtų, dėka keistos ir nuostabios ateivių rūšių kolekcijos.

Taip pat itin populiariu stalo žaidimu 2021 metais buvo laikomas „The Crew: The Quest for Panet Nine“. Atlikite įvairias kosmoso misijas neištariant nė vieno žodžio neįprastame komandiniame kortų žaidime.

„The Crew: The Quest of Planet Nine“ yra kortų žaidimas su gudrybėmis. Žaidėjui paeiliui atlieka savo ėjimus raundo metu, o kiekvieno raundo laimėtojas yra tas, kuris panaudojo aukščiausią tos spalvos kortą arba aukščiausios vertės kozirį. Paprastai triukų žaidimai yra konkurenciniai žaidimai. Tačiau „The Crew“ išsiskiria kaip kooperatyvo patirtis.

Vienu populiariausių žaidimų taip pat yra laikomas ir „Wingspan“ stalo žaidimas. Atpalaiduojantis stalo žaidimas „Wingspan“ leidžia įvertinti įspūdingą paukščių gyvenimą.

„Wingspan“ stalo žaidimas įrodo, kad ne visi stalo žaidimai turi turėti jaudinančias gaudynes, šaudykles ar įtemptas dvikovas. Kartais nėra nieko geriau negu tiesiog atsipalaiduoti ir pamaitinti keletą paukščių kartas nuo karto. Būtent apie tai „Wingspan“ stalo žaidimas ir yra. Įspūdingų faktų apie plunksnuotus draugužius kupinas „Wingspan“ stalo žaidimas mato žaidėjus bandančius įvilioti daugybę paukščių į pasirinktas buveines. Žinomas kaip variklio kūrimo žaidimas, kuriame žaidėjai įgyja ir atnaujina veiksmus, skirtus derinti vienas su kitu. „Wingspan“ yra ypač malonus žaidimas dėl prieinamos, bet gilios žaidimo mechanikos.

Prie populiariausių stalo žaidimų 2021 metais negalima nepaminėti ir tokių šedevrų kaip „Gloomhaven“, žaidimo „Root“, įspūdingo „Pandemic Legacy: Season 0“, daug dėmesio sulaukiančio „The Resistance: Avalon“ stalo žaidimo ar net siaubo žaidimo „Eldritch Horror“. Strateginiai, detektyviniai, kortų žaidimai ar figūrėlių žaidimai – visa tai užkariavo 2021 metais stalo žaidimų entuziastų stalus namuose. 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą