Lietuvos paplūdimio rinktinė kovas atrankoje baigė pralaimėjimu Olandijai

14249365_1287896011221809_1507340325_n

Lietuvos paplūdimio rinktinė pralaimėjimu užbaigė atrankos į pasaulio futbolo čempionatą turnyrą. Šį kartą Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 2:3 nusileido Olandijos futbolininkams.

Pirmajame kėlinyje Lietuva, kaip ir rungtynėse su Graikija, buvo išsiveržusi į priekį. Įvartį lietuviams įmušė Pavelas Smolkovas. Antrajame kėlinyje rinktinė galėjo padvigubinti turėtą persvarą, tačiau baudinio nerealizavo Viktoras Bartoševičius. Dar antrajame kėlinyje Olandija per dvi minutes įmušė du įvarčius ir po dviejų kėlinių jau turėjo persvarą savo pusėje.

Trečiajame kėlinyje Olandija įmušė dar vieną įvartį, o besibaigiant rungtynėms rezultatą sušvelnino jau minėtasis V.Bartoševičius.

Lietuvos rinktinė D grupėje liko paskutinė, įmušė 4 įvarčius bei praleido 23. Dėl pirmosios vietos grupėje šiandien susigrums Graikija ir Šveicarija.

Kitose šio atrankos turnyro rungtynėse tarp Ukrainos ir Čekijos paplūdimio rinktinių, kurios baigėsi Ukrainos pergale rezultatu 9:0, teisėjavo arbitras iš Lietuvos Laurynas Aržuolaitis.