Nedidelis Vokietijos miestas sukrėstas: aviakatastrofoje žuvo 16 moksleivių ir du mokytojai

Germany France Plane CrashIš Barselonos į Diuseldorfą skridusio lėktuvo „Airbus A320“ katastrofa sukrėtė ir Vokietijos Halterno miestelį. Lėktuvu skrido 16 šios mokyklos moksleivių ir du mokytojai.

Vokietijos šiaurės vakaruose esančiame Halterno mieste – gedulas. Skelbiama, kad per katastrofą, pareikalavusią 150 žmonių aukų, žuvo 16 šio miestelio moksleivių ir du mokytojai.

Josepho Koenigo gimnazijos moksleiviai lankėsi Ispanijoje pagal mainų programą – jie ten išbuvo savaitę ir antradienį skrido atgal į namus. Ljinars de Valjės miestelio, esančio netoli Barselonos, kuriame ir lankėsi mokiniai, meras Marti Pujolis sakė, kad vaikai buvo apie 15 metų amžiaus. Ši mainų programa vykdoma jau 15 metų.

Germany France Plane CrashGimnazijos direktorius antradienį paskelbė, kad gimnazija vienai dienai uždaroma, ji atvers duris trečiadienį. Tačiau ir tądien suplanuota, kad pamokos nevyks.

Kaip stuttgarter-nachtrichten.de pasakojo 14-etis šios mokyklos moksleivis, žuvęs mokytojas – jų klasės auklėtojas. Dabar mokyklos kieme ant teniso stalo – uždegtos gedulo žvakės. Prie šio stalo vis prieina mokiniai, jie neslepia ašarų.

Žvakės išrikiuotos ir prie mokyklos įėjimo.

Apie tragediją jau kalba visas miestelis ir jo apylinkės. „Tai mažas miestelis, apie tai, kas įvyko, jau visi žino. Tai be galo liūdna“, – sakė kaimyninės mokyklos mokytojas.

Miestelio meras Bodo Klimpelis sakė, kad visi šio miestelio, kuriame gyvena 30 tūkst. žmonių, gyventojai šokiruoti.

15min logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą