„Norwegian“ skraidins į JAV už 69 dolerius

Norvegijos pigių skrydžių bendrovė „Norwegian“ šią vasarą pradės vykdyti keleivius skraidinti į Jungtines Valstijas vos už 69 dolerius. Būtent nuo tiek kainuoja bilietas į vieną pusę.

Kiekvieną savaitę bus vykdomi 38 skrydžiai iš penkių Didžiosios Britanijos ir Airijos miestų, sakoma Norvegijos kompanijos pranešime spaudai. Keleiviai bus skraidinami į tris Amerikos oro uostus, esančius netoli Niujorko (Stiuarto tarptautinį oro uostą) ir Bostono (Bredlio tarptautinį oro uostą ir T.F. Grino oro uostą).

Nuo birželio 15 d. „Norwegian“ skraidins keleivius iš Edinburgo į tris minėtus oro uostus. Be to, nuo liepos 1 d. iš Belfasto, Dublino ir Šenono bus skraidinama į Stiuarto ir T. F. Grino oro uostus, o iš Korko – į T. F. Grino oro uostą.

Šiais maršrutais keleivius skraidins orlaiviai „Boeing 737 MAX“.

„Norwegian“ jau skraidina į aštuonis JAV miestus iš Londono Getviko oro uosto.

„Norwegian“ – trečia pagal dydį pigių skrydžių bendrovė Europoje, kasmet skraidinanti maždaug 30 mln. keleivių į daugiau nei 140 miestų.

Skraidinti į Šiaurės Ameriką bendrovę pradėjo 2014 metais ir yra vienas iš aktyviausių žaidėjų transatlantinių skrydžių srityje.

Šaltinis: BNS

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą