Olandams ir italams – turkų bei bulgarų pamokos

62

Šeštadienio vakarą tęsėsi atranka į 2016-ųjų Europos futbolo čempionatą. Olandijoje ir Bulgarijoje užfiksuoti netikėti rezultatai.

„Oranžiniams“ šis atrankos ciklas klostosi itin sudėtingai. Per pirmus 4 turus vos 6 taškus sukrapštę dabartiniai pasaulio čempionato trečiosios vietos laimėtojai namuose tik paskutinę minutę 1:1 sugebėjo įmušti į Turkijos rinktinės vartus

37 minutę svečių gretose pasižymėjo Burakas Yilmazas, o rezultatą 90 minutę išlygino Wesley Snejderis.

Turkai (5 taškai) nepasinaudojo puikia proga pakilti į trečiąją vietą, kuria su 7 taškais šiuo metu tenkinasi olandai. Pirmąsias dvi vietas A grupėje užima Čekija (13) ir Islandija (12).

B grupėje užtikrintas pergales šventė Bosniai ir belgai. Bosniai 3:0 svečiuose susitvarkė su Andora, o Belgija net 5:0 namuose pamokė Kiprą.

Du taškus prarado dabartiniai Europos vicečempionai italai, svečiuose 2:2 sužaidę su Bulgarija.

Jau trečiąją minutę „squadra azzurra“ įsiveržė į priekį. Tiesa, įvartį bulgarai sau įsimušė patys.

11 minutę Ivelinas Popovas rezultatą išlygino, o dar po 6 minučių šeimininkai išsiveržė į priekį – pasižymėjo Ilianas Micanskis.

Norėdami parsivežti bent tašką italai turėjo vargti sunkiai – 84 minutę rezultatą išlygino Ederas.

Šioje grupėje po pirmojo rato situacija tokia – pirmi su 13 taškų žengia kroatai, italai su 11 taškų antri, norvegai su 9 taškais – treti. Italams įkandę bulgarai su 5 taškais rikiuojasi ketvirti.