Olandijos policininkai tikisi papildomų mokymų ir šaudymo pamokų

Policijos sąjunga ACP teigia, kad Olandijos policijos pareigūnai nori daugiau mokymų, kuriose būtų gilinamos arešto būdų bei savigynos žinios ir taip pat skiriama daugiau šaudymo pamokų.

Kiekvienas policijos pareigūnas per metus privalo baigti 32-jų valandų mokymus. Pasak sąjungos, atsižvelgiant į mokytojų trūkumą Nyderlanduose, maždaug pusei pareigūnų šie mokymai nėra suteikiami.

Ši situacija policininkams jau gerokai įgriso, dėl to jie reikalauja kuo greičiau rasti problemos sprendimą. Padėtį aštrina dar ir tai, kad šiuo metu keletas pareigūnų patraukti baudžiamojon atsakomybėn už smurto panaudojimą. Pavyzdžiui, du policijos pareigūnai buvo patraukti  baudžiamojon atsakomybėn dėl Mitch‘o Henriquez‘o mirties netrukus po to, kai šis buvo areštuotas Hagoje. „Jeigu tai yra nepakankamų mokymų rezultatas, tada – tai labai blogai“, sakė ACP pirmininkas Gerrit‘as van de Kamp‘as.

Policijos vadovas tvirtino, kad šiuo metu yra dirbama ties naujų mokytojų įdarbinimo klausimu. Jis taip pat pabrėžė, kad svarbiausia – ne mokymų valandų skaičių, o tai, kad policijos pareigūnai išlaikytų šiuos testus.

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą