Paskelbta nauja tvarka “Wizzair” keleiviams

Skrendantys ir keliaujantys su pigių skrydžių bendrove „Wizz Air“ turėtų suklusti: kompanija skelbia apie supaprastintą skrydžių keitimo procesą.

wizzair-skrydis-lektuvas-emigracija-keleiviai-67537138

Pagal naują įsigaliojusią tvarką, skrydžio datos ar maršruto keitimas keleiviams kainuos 50 proc.* kainos, sumokėtos už pradinį bilietą, taip pat reikės apmokėti pradinio ir naujo skrydžio kainų bei bagažo mokesčių skirtumą.

„Wizz Air“ kompanija savo keleiviams suteikia galimybę pasikeisti skrydžio datą ar maršrutą internetu, rezervacijų skambučių centro ar oro uosto agentų pagalba. Norintys išvengti keitimo mokesčių, užsakinėdami bilietus gali pasirinkti „Plus Fare“ kainų kategoriją ar už 10 eurų skrydžiui nusipirkti „Wizz Flex“ paslaugas kaip papildomą priedą prie „Basic Fare“ kainų kategorijos. Tiek „Plus Fare“, tiek „Wizz Flex“ paslaugos leidžia neribotą kiekį skrydžio pakeitimų.

„Kol daugelis ekonominei klasei neleidžia keisti skrydžių, mūsų mažos kainos yra lanksčios, tad užsakymai gali būti pritaikyti pagal kliento kelionės poreikius, – sako „Wizz Air“ atstovas spaudai Daniel de Carvalho. – Šis supaprastintas skrydžių keitimo mokesčių modelis – tai mūsų nuolatinės geresnių paslaugų ir procesų plėtros, siekiant keleiviams suteikti daugiau galimybių, dalis. Tokiu būdu siekiame užtikrinti geriausią keliavimo patirtį nuo skrydžio užsakymo momento iki gautinio kelionės tikslo“.

*Mažiausias mokestis yra 10 eurų, maksimalus – 60 eurų.

Skaitykite daugiau: http://www.perpasauli.lt/

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą