Pigūs bilietai iš Amsterdamo į daugumą Azijos šalių tik nuo 278 EUR!!!

Wow… Seniai nebuvom radę tokios akcijos. Mums jau žinoma „China Airlines“ oro linijų bendrovė paskelbė apie masinį bilietų į Aziją išpardavimą. Kainos – neįtikėtinos, prasidedančios vos nuo 278 EUR! Už tokią ar panašią sumą galima pamatyti vos ne visas Azijos šalis: Tailandą, Singapūrą, Malaiziją, Vietnamą, Indoneziją, Japonija, Filipinus, Kiniją, Korėją ir kt. Įmanoma susidėlioti kelionę net į tolimąją Naujają Zelandiją! Maža to – tokius pigius bilietus galima įsigyti pagrindinio sezono metu – birželio-rugpjūčio mėnesiais, kuomet didžiojoje šiaurinės Azijos dalyje oras būna pats maloniausias ir šilčiausias. Tokiu pasiūlymu – nuodėmė nepasinaudoti!

Tėra dvi sąlygos norint nusipirkti tokius bilietus:
A. Išvykimas turi būti iš Amsterdamo, kuris, deja, iš Lietuvos pigiai nėra pasiekiamas, bet mes neseniai skelbėme akciją, kuomet bilietai iš Vilniaus į Amsterdamą su registruojamu bagažu kainavo vos 105 EUR į abi puses!
B. Reikės susitaikyt su nelabai patogiu bilietų pirkimu, nes šiuos pigiausius bilietus reikės pirkti per vieną iš dviejų Honkonge veikiančių puslapių. Bet viskas yra ganėtinai lengvai atliekama!

Pigių bilietų akcijos laikotarpis: 2016 metų kovas-gruodis
Pigių bilietų kryptys iš Amsterdamo: Balis, Džakarta, Manila, Singapūras, Tokijus, Honkongas, Hošiminas, Bankokas, Kvala Lumpūras, Oklandas (Naujoji Zelandija), Pnompenis, Okinava, Fukuoka, Kororas (Palau) ir daug, daug kitų! Dar kartą primename, kad bilietų kainos prasideda nuo 278 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai iš Amsterdamo ne tiesioginiai, paprastai su dviem persėdimais – Kinijos ir Azijos viename miestų.

Susidomėjote? Judame toliau! Pigiausius bilietus galima įsigyti https://www.expedia.com.hk/ arba https://www.kayak.com.hk/ svetainėje. Expedia svetainėje galima kiniečių kalbą pasikeisti į anglų (svetainės viršuje) ir tada viskas bus kur kas paprasčiau. Paieškos laukelyje nurodot išvykimo miestą Amsterdamą ir pasirenkante atvykimo miestą vieną iš mūsų išvardintų (arba galite pamėginti susirasti ir savo variantų). Kainos bus rodomos Honkongo doleriais, kuriuos lengvai galite net ir google pagalba pasiversti į eurus. Tarkim, skrydis gegužės mėnesį iš Amsterdamo į Manilą kainuoja 2487 DHK (Honkongo dolerius), kas yra nepilnai 289 EUR. Skrydžio rezervacijos pavyzdys Expedia.hk svetainėje čia:
Flightpvz1
O čia šiek tiek brangesnis spalio mėnesio skrydis į Balį, Indoneziją už 2733 DHK (Honkongo dolerius), kas yra nepilnai 317 EUR:
Flightpvz3
Galima lygiai taip pat sėkmingai šia akcija pasinaudoti ir per Kayak svetainę. Tarkim, skrydis iš Amsterdamo į nuostabųjį Kororą, esantį egzotiškose Palau salose, spalio mėnesį kainuoja tik 2396 DHK (Honkongo dolerius), kas yra nepilnai 278 EUR. Skrydžio rezervacijos pavyzdys Kayak.hk svetainėje žemiau:
Flightpvz2
Na, o skrydžiai į Kambodžos sostinę Pnompenį iš Amsterdamo kainuoja vos 2811 DHK (Honkongo dolerius), kas yra nepilnai 326 EUR:
Flightpvz4
Variantų yra tikrai daug, o kainos svyruoja nuo 278 EUR iki 330 EUR priklausomai nuo kelionės krypties. Spėjame, kad šios kainos iki rytojaus neišsilaikys, tad susidomėjusiems galimybe pigiai aplankyti Aziją, turėtų suskubti!
Pilnai tikėtina, kad jei paieškosit, rasit ir dar geresnių pasiūlymų, nes ši akcija, kaip jau minėjome, yra masinė. Visko net surašyti nelabai įmanoma, nes kelionės variantų yra be galo daug! Pigių bilietų laikotarpis – taipogi ganėtinai didelis. Tad pirmyn į Aziją!!! 🙂

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Vilniaus per Amsterdam į Aziją su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

pigusbilietai.lt

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą