Plaukiojančių gėlių paradas ir vėl grįžta į Pietų Olandiją

Ir vėl ateina tas metas, kai išvysite Plaukiojančių gėlių paradą (Floating Flower Parade)! Štai, ko galite tikėtis iš renginio, ir kuriuose miestuose tai galėsite pamatyti.

Kas yra plaukiojančių gėlių paradas?

Šis renginys, taip pat žinomas kaip Varend Corso, yra vienas iš Olandijos mylimiausių vasaros renginių. Šiais metais švenčiamas jau 21-ą kartą, paradas truks tris dienas. Jo metu daugiau nei 50 valčių bus išpuoštos šimtais gėlių, augalų, vaisių ir daržovių. Tai – tikrai nuostabus ir spalvingas reginys!

Valtyse renginio metu sėdi muzikinės grupės, spalvingi artistai ir tiesiog besilinksminantys žmonės. Parado metu valtys plaukia per skirtingų miestų kanalus Nyderlanduose, nešdamos džiaugsmą visiems, kas bent akies kampučiu jas pamato.

Kur ir kada vyks Plaukiojančių gėlių paradas?

Plaukiojančių gėlių paradas kiekvieną dieną aplanko skirtingą miestą. Štai 2018-ųjų maršrutas:

rugpjūčio 3 dieną paradas vyks tarp Naldveiko, Maassluis ir Vlardingeno;

rugpjūčio 4 dieną išpuoštas valtis tikėkitės išvysti tarp Hagos, s-Gravenzandės ir De Liro;

rugpjūčio 5 dieną paradas vyks tarp Naldveiko ir Delfto.

Patarimai norintiems pamatyti Plaukiojančių gėlių paradą

Jei šiais metais norite išvysti šį reginį, štai jums keletas patarimų. Visų pirma, atvykite ten anksčiau, jei norite stebėti valtis savo miesto centre. Šalia kanalų renginio metu būna pilna žmonių ir dažniausiai, jei nesate priekyje, mažai ir pamatysite. Antra, pasistenkite išsiaiškinti tikslų valčių maršrutą! Taip galėsite susirasti gražią nuošalią vietą toliau nuo masės žmonių ir iš ten galėsite ramiai stebėti. Trečia, nepamirškite pasiimti olandiško alaus! Nėra nieko geriau nei džiaugtis olandiškais vasaros renginiais gurkšnojant šaltą alų.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

 

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą