Po sprogimų Briuselyje, Nyderlanduose sustiprintas saugumas

CYqQoMFU0AEWjHZ

Anti-teroristinės grupės vadas Dickas Schoofas pranešė, kad po antradienį įvykdytų sprogdinimų, kurie nusinešė mažiausiai 34 žmonių gyvybes, Olandijos oro uostuose sustiprintos saugumo procedūros.

Papildomi patikrinimai bus vykdomi šalies pietiniame pasienyje, Šipolio, Eindhoveno ir Roterdamo oro uostuose. „Imtasi visų reikiamų priemonių, saugumui užtikrinti. Kelti grėsmės lygį visoje Olandijoje nėra prasmės.“ – D. Schoofą cituoja dienraštis „Volkskrant“.

Dėl sprogdinimų sustabdyti visi traukiniai į Briuselio oro uostą ir atšaukti visi skrydžiai. Visi tuo metu vykstantys skrydžiai nukreipiami į Šipolio oro uostą.

Šipolyje patruliuos aukšto lygio karo policija, nors ir nėra požymių, kad būtų taikomasi į Šipolį. – praneša nacionalinė naujienų agentūra ANP.

Policijos pareigūnai taip pat patruliuoja didžiausiose šalies geležinkelio stotyse Amsterdame, Roterdame, Hagoje ir Utrechte.

10.15 val. buvo susirinkęs Olandijos ministrų kabinetas, aptarta situacija ir tolimesnės reikiamos priemonės.

„Prieš Belgiją vėl surengta bailių žudikų ataka. Mes esame pasiruošę kaip galima padėti ir paremti savo kaimynus pietuose.“ – kalbėjo ministras pirmininkas Markas Rutte prieš įvykstant susirinkimui.

M. Rutte sakė susisiekęs su Belgijos pareigūnais :„Dar daug kas nėra aišku, tad ir mūsų šalyje reikia būti budresniems.“.

olandijoslietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą