Protestuotojas prieš veganus suvalgė žalią kepsnį, prisotintą kraujo, šalia Veganų festivalio Amsterdame

Tai ir vėl viena iš tų keistų istorijų, ir gana vaikiška. Vyras, vilkintis „Go Vegan and Die“ (tapk veganu ir mirk) marškinėliais, buvo rastas valgantis žalią mėsą šalia Amsterdamo veganų festivalio, kad pademonstruotų, jog yra mėsos mėgėjas. Dar šlykščiau yra tai, kad aplinkui skraidė musės, bandžiusios taip pat paragauti mėsos.

Kadangi kepsnys buvo žalias, kraujas krito iš mėsos gabalo, tiško ant žemės, o vyras tiesiog stovėjo ten ir valgė, kol žmonės šalia stovėjo eilėje, norėdami patekti į festivalį. Žmonės pasiskundė policijai, nes ten buvo ir vaikų, ir senyvų žmonių. Taip pat buvo idiotiška nervinti žmones be jokios priežasties.

Galų gale jis išėjo po valandos, su operatoriumi ir asistentu. Taigi, matyt, jis tai darė dėl vaizdo įrašo peržiūrų, kurių susilauks vėliau (beje, čia įkeltas vaizdo įrašas nėra jo). Žmonės, dalyvaujantys festivalyje, buvo šokiruoti, švelniai tariant, ir buvo visiškai pasimetę bandydami suprasti, ką jis tuo stengiasi pasiekti. Žmonės, vykę į festivalį, sakė, kad dauguma jų nebuvo „kraštutiniai“ veganai ir tikėjosi tiesiog smagiai praleisti laiką. Kita vertus, šis vyras tikrai buvo „kraštutinis“.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą