Kodėl verta draustis nuo vėžio?

Kodėl verta draustis nuo vėžio?

Gyvename laikais, kai vis dažniau galime gauti ir rinktis įvairias papildomas draudimo apsaugas. Turbūt visų iš mūsų aplinkoje yra buvę žmonių, kurie serga onkologinėmis ligomis. Taip, dabar tai jau nebėra visiškai nepagydoma liga, tačiau vėžys kasmet pasaulyje vis dar nusineša tiesiog begales gyvybių, todėl šios ligos tikrai derėtų prisibijoti.

Draudimo bendrovė „Compensa Life“ neseniai pradėjo siūlyti visiškai naują paslaugą. Dabar šioje bendrovėje galima gauti specialų draudimą nuo vėžinių susirgimų, pastarasis vadinasi „Oncodrop“ draudimu. Tai yra pirmoji tokio pobūdžio paslauga Lietuvoje.

Šiame tekste šiek tiek plačiau pakalbėsime apie tai, kodėl toks draudimas yra vertintinas ir kodėl tokį variantą reikėtų apsvarstyti.

Vėžiu sirgo artimi giminės

Jeigu jūsų giminėje buvo vėžinių susirgimų, gali būti, jog jūs esate šiek tiek padidintos rizikos zonoje. Išties ši liga dažniausiai yra genetiškai paveldima. Žinoma, neišsigąskite, tai dar toli gražu nereiškia, jog jums tikrai bus diagnozuotas vėžys, tačiau ne veltui sakoma, jog atsarga gėdos nedaro.

Draudimas jums padėtų užsitikrinti finansinę apsaugą vėžinio susirgimo atveju, todėl apie tokį variantą tikrai derėtų pagalvoti. Patikėkite, tai tikrai nėra brangi paslauga, o miegosite tikrai kur kas ramiau, net tuo atveju jeigu manysite, kad jums pasireiškė vėžio simptomai.

Unikali galimybė gauti pasaulinio lygio medikų nuomonę

Išskirtinis šio draudimo nuo vėžinių susirgimų privalumas, jog ligos atveju jūs nemokamai gausite antrąją nuomonę apie ligos diagnozę ir gydymo planą, kurią pateiks pasaulinio lygio medikai, besispecializuojantys vėžinių ligų gydyme ir dirbantys garsiausiuose pasaulio onkologijos centruose.

Tokią paslaugą suteiks „Compensa Life“ partneris Jungtinėse Amerikos Valstijose „MediGuide“. Ši antrosios nuomonės paslauga yra greita, efektyvi ir nemokama. Tai papildoma nauda jūsų draudimo nuo vėžinių susirgimų „OncoDrop“ sutarties galiojimo metu.

Apdraudžia ir vaikus

Draudimas nuo vėžio yra taikomas nuo 18 iki 65 metų. Išgirdus šiuos skaičius žmonėms dažnai kyla klausimas, o kokia situacija yra su vaikais. Jų tiesiogiai apdrausti negalima, tačiau užtenka to, kad vienas iš tėvų būtų apsidraudęs šiuo draudimu, tuomet vaikams iki pilnametystės draudimas galios automatiškai.

Taigi, jeigu turite vaikų, tuomet apsidraudę „Oncodrop“ draudimu pasieksite dvigubą, o gal net ir trigubą naudą.

Sutartis sudaroma internetu

Dar vienas „Oncodrop“ draudimo pliusas, jog sutartis yra sudaroma internetu. Iš pradžių reikia tiesiog atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatą, o tuomet pasirinkti kokia suma norite būti apsidraudęs. Jeigu viskas jums tinka, tuomet iškart galite sumokėti draudimo įmoką, o sutartis įsigalios jau kitą darbo dieną.

Pačią draudimo sumą galite rinktis iš keturių variantų – 10, 20, 30 arba 50 tūkst. eurų. Draudimo sutartis galioja penkis metus, o pasibaigus šiam terminui galėsite sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą