Svarbi informacija: uždaromos Lietuvos sienos

Lietuva atnaujina vidinių Europos Sąjungos sienų su Lenkija ir Latvija patikrą, šeštadienį pranešė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Lietuva dėl koronaviruso grėsmės šeštadienį atnaujina vidinių Europos Sąjungos sienų su Lenkija ir Latvija kontrolę, bus draudžiama atvykti užsieniečiams.

„Tai įvyks nuo šiandien, kovo 14 dienos, 18 valandos. Tokias priemones taiko mūsų kaimynai, manome, kad tai yra tikslinga“, – žurnalistams spaudos konferencijoje prie Vyriausybės šeštadienį sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Ji taip pat teigė, kad bus draudžiama į Lietuvą atvykti visiems užsieniečiams, išskyrus tuos, kurie turi leidimus dirbti šalyje.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas teigė, kad judėjimas tarp Lenkijos ir Lietuvos galės vykti tik per Kalvarijos kontrolės punktą.

„Vykimas per Lietuvos ir Lenkijos sieną bus vykdomas tik per Kalvarijos kontrolės punktą“, – žurnalistams prie Vyriausybės sakė pasieniečių vadas.

Penktadienį apie sienų uždarymą užsieniečiams dešimčiai dienų pranešė Lenkija, taip pat tą patį padariusios Čekija ir Slovakija.Susijusi naujiena:

Taip pat, dėl koronaviruso grėsmės šalies oro uostuose nuo šeštadienio įvedama visų atvykstančių keleivių patikra, išvykstantiems pareigūnai draus keliauti į rizikingomis paskelbtas valstybes, pranešė Lietuvos oro uostai.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą