Tariamai prostitutei Olandijos centrinis bankas išeitinės kompensacijos nemokės

conchita-700x394

Teismas atmetė buvusios Olandijos centrinio banko darbuotojos, kuri gyveno dvigubą gyvenimą kaip SM meilužė, ieškinį dėl išeitinės išmokos. Moteris griežtai neigia, kad užsiiminėjo prostitucija ir prašo 200 000 eurų išeitinės išmokos.

Naujieną, remiantis neviešu nuosprendžiu byloje, praėjusią savaitę internete paskelbė žurnalistų judėjimas „Sek pinigais“.

Moteris pagarsėjo balandį, kai paaiškėjo, jog dirbdama Olandijos centriniame banke patikos skyriaus vadove taip pat gyveno ir kaip BDSM meilužė bei siūlė paslaugas Conchitos van der Waal vardu. Erotinės moters nuotraukos patalpintos tinklalapyje, teikiančiame paslaugas toje srityje. Praėjusių metų spalį teisėjas priėmė sprendimą, kad bankas ją gali atleisti.

Moteris neigia užsiėmusi prostitucija. Privatus interneto puslapis, kuriame pasirodė jos nuotraukos ir kuriame ji prisistatė kaip prostitutė, buvo judviejų su vyru fantazijų pasaulio dalis. Dėl to ji buvusio darbdavio prašo išeitinės išmokos.

Teisėjas teigia, kad nesvarbu, ar moteris iš tiesų užsiėmė prostitucija. Internetiniame puslapyje sukurtas įvaizdis, jog ji yra prostitutė, ir dėl to ją būtų galima šantažuoti. Tai laikoma rimtu darbuotojos nusižengimu.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą