„RIMO Racing“ iškovojo trečią vietą lenktynėse Olandijoje

rimo racing

Tituluoti Lietuvos lenktynininkai – Martynas Samuitis, Robertas Kupčikas ir Rimantas Blažulionis šį savaitgalį užėmė trečią vietą dvylika valandų trukusiose „Hankook 12h Zandvoort“ lenktynėse Olandijoje.

Atstovaudami žiedinių lenktynių komandą „RIMO Racing“, vaikinai varžėsi SP3 klasėje, kurioje iš viso konkuravo vienuolika komandų. Apskritai šiose ištvermės varžybose dalyvavo 46 komandos, o lietuviai papuolė į dvidešimtuką.

„RIMO Racing“ komandai tai buvo pirmosios varžybos, kuriose dalyvavo nauju – „Honda Civic TCR“ – automobiliu. Tai pirmas bandymas oficialiam “Honda” gamyklos atstovui J.A.S. pritaikyti mašiną ilgų nuotolių lenktynėms. Iki šiol toks automobilis yra lenktyniavęs tik TCR serijoje, kur distancija yra paprastai iki 10 ratų, arba apie 60 kilometrų. Palyginimui, dvylikos valandų lenktynėse Olandijoje „RIMO Racing“ įveikė 333 ratus ir 1400 kilometrų.

Pirmas kartas, nors ir specialiai paruoštam automobiliui, nebuvo sklandus. Gedo pagrindinis variklio valdymo kompiuteris bei vairo stiprintuvas, neatlaikė stabdžių diskai. Tačiau komanda, kartu su J.A.S gamyklos inžinieriais su užduotimi visgi susitvarkė ir, įvertinant konkurenciją, finišavo aukštoje vietoje – daugelis lenktynių dalyvių vairavo galingesnius automobilius.

Šaltinis: 15min.lt