Sekmadienio rytą Amsterdame konteineryje rastas kūdikis

Baby in ondergrondse container gevonden

Sekmadienio rytą (04:15) Amsterdame konteineryje rastas kūdikis plastikiniame maišelyje.Kūdikio tapatybė iki šiol nenustatyta, nustatyta jog tai 10-20 dienų mergaitė, o polcija įtaria, kad mergaitė palikta konteineryje šeštadienio vakarą. Moteris ėjusi iš darbo namo, išgirdo kūdikio verkimą. Kai ji suprato, kad verksmas sklinda iš konteinerio, paskambino 112 ir iškvietė policija bei ugnegesius. Kūdikis buvo skubiai išvežtas į ligoninę. Šiuo metu mergaitė neturi jokių sveikatos sutrikimų ir yra perduota į vaikų globos įstaigą.

Policija tikisi surasti kūdikio tėvus, jis turi neįprastų bruožų, kuriuos policija paviešino ir tikisi, kad tai padės ištirti bylą. Nugaros apačioje mergaitė turi mėlynas dėmes (pigmentacija), kūdikio pirštai turi išsigimymą, dėl to yra pastoviai sulenkti. Kai pareigūnai rado mergaitę, ji vilkėjo baltą megstuką, pilkus marškinius ir baltas kelnes.

Buvo nustatyta, kad kūdikiui buvo atliktas kraujo testas. Matosi ibrežimo žymės ant kurių buvo uždėtas tvarstis. Pareigūnai bandys susisiekti su ligonines personalu ir pagal surinkta informacija bandys nustatyti kūdikio tapatybę.

Šaltinis: nrc.nl 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą