„Small Planet Airlines“ pradeda veiklą Vokietijoje

small planet airlinesUžsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ plečiasi į Vokietijos rinką ir Berlyne steigia įmonę „Small Planet Airlines GmbH“. Vežėja jau ėmėsi derybų dėl bendradarbiavimo su Vokietijos kelionių operatoriais.
„Plėtra į Vokietijos rinką yra strateginis žingsnis, kuris buvo svarstomas gana ilgą laiką. Su patikimais partneriais, kurie turi patirties dirbant su vietine rinka, esame pasirengę žengti žingsnį pirmyn ir įsteigti įmonę šioje šalyje“, – teigia Vytautas Kaikaris, „Small Planet Airlines“ direktorius.

Artimiausiu metu planuojama gauti Vokietijos oro vežėjo licenciją („AOC“) bei vykdyti skrydžius su Vokietijoje registruotais orlaiviais iš pagrindinių ir regioninių šalies oro uostų.

Įmonei Vokietijoje vadovaus Andreas Wobigas bei Oliveris Pawelas, kurie anksčiau dirbo oro linijų bendrovėje „Germania“.

„Small Planet Airlines“ su 18 lėktuvų keleivius jau skraidina Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Lietuvos, Italijos, Vokietijos ir Azijos rinkose. Bendrovė dirba su didžiausiais kelionių operatoriais ir vasaros sezono metu skraidina atostogautojus į Graikiją, Ispaniją, Turkiją, Bulgariją ir kitas šalis.

 

Žiemos sezono metu dalį orlaivių bendrovė perkelia į Azijos rinkas. VŽ jau rašė, kad nuo 2013 m. „Small Planet Airlines“ skraido Butane, taip pat pasirašyta sutartis su Kambodža, kurioje nuolat skraido trys „Small Planet Airlines“ orlaiviai. Netrukus kompanija žada su skrydžiais startuoti ir Tailande.

vz.lt

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą