Vilniečio atostogas Olandijoje nutraukė žinia apie laimėtą brangų automobilį

Visą praėjusį mėnesį „Eurojackpot“ buvo žaidžiama ne tik dėl didelių piniginių laimėjimų, bet ir dėl specialaus, tik Lietuvai skirto prizo – automobilio „Audi A6“. Iš viso buvo ištraukta 20 pretendentų, kurių vienas ir tapo naujo automobilio savininku.

Į loterijos atstovybę Vilniuje Lešekas atvyko drauge su savo mama. Abu buvo džiugiai nusiteikę, noriai dalijosi įspūdžiais ir pasakojimais.

„Atostogavau Olandijoje, turėjau grįžti tik gegužės 26 dieną, bet, štai, paskambino, pranešė apie laimėjimą, tai skubėjau į Lietuvą“, – pasakojo laimėtojas, kuris taip pat prisipažino, kad atsiėmęs automobilį skubės atgal į Olandiją, kur pratęs savo atostogas.

Lešekas neretai mėgsta nusipirkti bilietus internetu, tačiau šįkart bilietą įsigijo konkrečiai dėl automobilio.

„Pamačiau reklamoje „Audi A6“, galvoju, reikia pamėginti, žinokite, net jaučiau kažką“, – šnekėjo vilnietis, kuris jau po kelių dienų nuo bilieto pirkimo tapo vienu iš pretendentų automobiliui laimėti. „O tada jau tikėjausi laimėti“, – pridūrė jis.

Lešekas nedvejoja, kad prie prabangaus automobilio vairo pats ir sės. „Šiuo metu vairuoju mersedesą, bet jį atiduosiu mamai arba parduosiu“, – apie savo planus kalbėjo vaikinas.

Laimėtojo mama prasitarė, kad gegužės pabaigoje – ir Lešeko, ir jo sužadėtinės gimtadieniai. „Čia jam tikra gimtadienio dovana“, – džiaugėsi mama. Be to, ne už kalnų ir Lešeko bei jo antrosios pusės vestuvės, tad artėjančių progų dovanoms – apstu.

Pasiteiravus Lešeko, ar jam apskritai sekasi loterijose, jis juokdamasis atsakė: „Loterijose nesiseka, tik „Audi A6“ laimėjau“.

Kaip laimėtojas atsiima savo automobilį, žiūrėkite čia: 

diena.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą