Piratų partijos lyderė Nyderlanduose – „fetišo modelis“, kovojanti už privatumą

Piratų partijos Europoje – menka naujiena. Kiek neįprastai pavadinti politiniai judėjimai veikia ne tik Islandijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Estijoje, Graikijoje, Liuksemburge ir dar ne vienoje Europos šalyje. Nyderlandai – ne išimtis.

Tačiau šioje šalyje veikianti Piratų partija išsiskiria išskirtine lydere Ancilla van der Leest. Kai kuriems galbūt geriau žinoma kaip Ancilla Tilia – buvęs „fetišo modelis“. Olandams ši moteris pažįstama iš pasirodymų televizijoje ir radijo laidose.

Įdomu tai, kad kažkada nesidrovėjusi apsinuoginti prieš kameras jauna moteris šiandien yra arši aktyvistė už privatumo teises.

Nyderlandų politinę padangę išjudinusios Piratų partijos vedlė lyderio poste atsirado praėjusių metų birželį. Kaip tik tuomet partijos senbuviai „pajuto“, kad „piratams“ atsirado (nors ir menka) galimybė užimti parlamentaro kėdę.

Tačiau, panašu, kad griežtai kairiajam politiniam spektrui priklausantys „piratai“ pastaruoju metu partijos viduje išgyvena nemenkų sukrėtimų, kai po konflikto su A. van der Leest du valdybos nariai perbėgo dešiniųjų partiją „Forumas už demokratiją“.

Iki šiol Nyderlandų spauda skelbė, kad Nyderlandų „piratai“ ateinančiuose rinkimuose turėtų pelnyti pakankamai „išsilavinusių kairiųjų pažiūrų piliečių“ balsų. Tačiau šis perbėgimas sukėlė abejonių dėl partijos senbuvių „ištikimybės įsitikinimams“.

Kita vertus, visiškai atvirai apie savo praeitį kalbanti Piratų partijos vedlė, rodos, pakankamai efektyviai tvarkosi su krize ir, be abejo, demonstruoja visišką pasitikėjimą savimi.

Alfa.lt
 

 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą