Vokiečiai ir toliau pasitiki „Germanwings“

Flugzeug von Germanwings

Nepaisant lėktuvo katastrofos šių metų kovą, Vokietijos oro keleiviai ir toliau pasitiki oro bendrove „Germanwings“. Tyrimų instituto „Mentefactum“ apklausos duomenimis, 81 proc. vokiečių visiškai pasitiki bendrove ir tik 11 proc. ja nepasitiki. Kitos pigių skrydžių bendrovės sulaukia kur kas mažiau Vokietijos keleivių pasitikėjimo: „Ryanair“ surenka tik 47 proc., o „Easy Jet“ vos 37 proc. apklaustųjų balsų.

Įdomu ir tai, kad net 28 proc. vokiečių pagal apklausą iš viso nežino airių kompanijos „Ryanair“, o apie britų oro bendrovę „Easy Jet“ nėra girdėję net 37 proc. apklaustųjų. Matyt, vokiečių oro keleiviai pigias oro linijas vis dar sieja su mažomis kainomis, bet ne itin dideliu saugumu.

Oro bendrovė „Germanwings“ daugiau siejama su patikima bei saugia „Lufthansa“, kurios dukterine įmone ji vis dar yra. Vis dėlto „Lufthansa“ ir toliau ketina plėsti pigių skrydžių bendrovę „Eurowings“, kuri metams baigiantis galutinai perims „Germanwings“. Po „Eurowings“ sparnu artimoje ateityje skris ir kitos „Lufthansa“ bendrovės, tokios kaip „Air Dolomiti“ bei „Brussels Airlines“.

Kompanijos „Lufthansa“ vadovų nurodymu „Eurowings“ kaštai turėtų būti 40 proc. mažesni nei pačios „Lufthansos“. Visų pirma „Eurowings“ personalas dirba kitomis sąlygomis nei „Lufthansos“, dėl ko jos profsąjungos šiemet jau 12 kartų streikavo ir toliau grasina streikais, jei nebus susitarta.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą