WEBseminaras „Eksporto klubas – Olandija“ [Video]

Šis WEBseminaras yra „Versli Lietuva“ renginių ciklo „Eksporto klubas“ dalis.

„Eksporto klubas“ – tai dalykinės verslininkų diskusijos aptariant konkrečios užsienio šalies specifiką, ekonominius, politinius, kultūrinius aspektus. Diskusijų tikslas – suteikti verslo plėtra užsienyje besidominčioms Lietuvos įmonėms naudingų patarimų apie rinkas, skatinti patirties dalijimąsi ir kontaktų mezgimą. Kiti “Eksporto klubo” renginiai skelbiami čia: verslilietuva.lt/lt/renginiai/.

WEBseminaro aktualumas:

Šis „Eksporto klubo“ internetinis seminaras organizuojamas kartu su partneriais „Global Lithuanian Leaders“ – tarptautiniu lietuvių profesionalų tinklu.

WEBseminaro, tiesiogiai transliuojamo iš Amsterdamo, tikslas – supažindinti Lietuvos įmonių atstovus su verslo aplinka ir galimybėmis Olandijos rinkoje. Apie Olandijos rinką tiesiogiai pasakos ir į jūsų klausimus atsakinės Jurga Baltram (Baltramiejūnienė), vyresnioji tarptautinės bendrovės RPO Global partnerė.

WEBseminaro metu bus aptariama: 

– šalies ekonomikos ir verslo tendencijos,
– augantys perspektyvūs sektoriai,
– atskleidžiama šalies verslo kultūra, įėjimo į rinką barjerai.

Tiesioginės seminaro transliacijos metu galėsite užduoti papildomus rūpimus klausimus.

Seminarą veda:
baltram1Jurga Baltram (Baltramiejūnienė) nuo 2013 metų gyvena Amsterdame, dirba vyresniąja partnere tarptautinėje bendrovėje RPO Global, kurios pagrindinė veikla yra konsultacijos organizacijos vystymo, žmogiškųjų išteklių strategijos, mokymų organizavimo klausimais. Bendrovės pagrindinės būstinės įsikūrusios Hongkonge ir Amsterdame.

Jurga įgijo socialinių mokslų magistro laipsnį Vilniaus Universitete, taip pat yra sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį žmogiškųjų išteklių atrankos bei tikslinės vadovų paieškos srityse tiek Lietuvos, tiek kitose Rytų ir Centrinės Europos šalyse, teikiant patarimus verslo įmonėms organizacijos strategijos bei vystymo aspektais, konsultuojant personalo valdymo, karjeros planavimo, darbuotojų atrankos ir adaptacijos klausimais.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą