„Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslauga – su papildomu nemokamu bagažu

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ pirmenybinio įlaipinimo paslaugas papildė galimybe į orlaivio saloną įsinešti papildomą bagažą. Šis paslaugos papildymas – tai vienas iš kelių pastaruoju metu įdiegtų atnaujinimų, tęsiant tradiciją ir toliau didinti keleivių komfortą bei pasitenkinimą skrydžiais.

Pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ nuotr. / „Wizz Air“ lėktuvas

Pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ nuotr. / „Wizz Air“ lėktuvas

 

Kompanijos keleiviams, įsigijusiems pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (kaip atskirą paslaugą, „Plus Fare“ ar „WIZZ Privillege Pass“ paslaugų dalį), leidžiama su savimi gabenti ir papildomą nedidelį asmeninį daiktą kartu su mažu ar dideliu orlaivio salono bagažu.

„Nuolat stengiamės savo klientams suteikti daugiau, išlaikydami žemas kainas. Vadovaujamės įsitikinimu, kad visada yra galimybė procesus tobulinti dar labiau, o keleivių atsiliepimai tik parodo, kad žemų kainų, kurias siūlome milijonams keleivių, rinkoje yra aukštesnio lygio paslaugų paklausa“, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas György’jus Abrán’as.

Jis priminė, kad oro linijų kompanija turi lanksčią bagažo gabenimo politiką: keleiviams suteikiama galimybė į lėktuvą įsinešti nemokamą mažą bagažą ar už nedidelį mokestį pasirinkti didelį salono bagažą be svorio apribojimų.

„Atnaujinę pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, siekiame sukurti dar daugiau galimybių tiems keleiviams, kurie orlaivio salone nori su savimi gabentis daugiau papildomų daiktų, tačiau tuo pačiu užtikriname sklandų įlaipinimo procesą bei neperkrautą orlaivio salono erdvę“, – sakė kompanijos atstovas.

Pirmenybinis įlaipinimas keleiviams suteikia galimybę įlipti į lėktuvą pirmiems, prieš prasidedant bendram įlaipinimui. Tokia paslauga gali būti įtraukta į bazinę bilieto kainą („Basic Fares“) už papildomą 3 eurų mokestį keleivio vietai ir skrydžiui, kai paslauga užsakoma internetu, o užsakant oro uoste ši paslauga kainuoja 4 eurus.

„Plus Fare“ paslauga, kuri apima ir pirmenybinį įlaipinimą, keleiviams pristatyta šių metų gegužės, siekiant užtikrinti didesnio komforto norinčių keleivių poreikius, kartu atsižvelgiant į skrydžių kainą, sėdimos vietos pasirinkimą, įskaitant pirmojoje salono eilėje esančias vietas, registraciją oro uoste, „WIZZ Flex“ paslaugą patogiam skrydžių keitimui, didelį salono krepšį ir vieną registruotą krepšį.

„WIZZ Privilege Pass“ paslauga buvo pristatyta 2014 m. sausį, kaip kasmetinė narystės programa dažnai keliaujantiems žmonėms. Už 99 eurų metinį mokestį programos nariai gali mėgautis sėdimos vietos pasirinkimu, įskaitant pirmojoje salono eilėje esančias vietas, neribotu pirmenybiniu įlaipinimu ir nemokamu dideliu rankiniu bagažu kiekvieno skrydžio metu.

Verta žinoti, kad papildomas asmeninis daiktas, kurį galima įsinešti greta rankinio bagažo, gali būti rankinė, fotoaparato krepšys ar nešiojamojo kompiuterio dėklas, kurio matmenys neviršija 40x30x18 cm.

Mažas rankinis orlaivio bagažas, kurio matmenys neviršija 42x32x25 cm ar yra mažesnis, gali būti imamas į orlaivio saloną nemokamai.

Tiesa, jeigu rankinis bagažo matmenys yra didesni nei nurodyti mažo rankinio bagažo išmatavimai, bet neviršija 56x45x25 cm, toks bagažas į orlaivio saloną gali būti imamas už papildomą mokestį.

anglija.today logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą