„Wizz Air“ skrydžių išpardavimas – antras bilietas su 50 proc. nuolaida

orouostas-lektuvas-wizzair-emigracija-66118836

„Wizz Air”, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, skelbia dienos akciją bilietams: tik šiandien, užsakant kompanijos skrydžio bilietus internetu, antrąjį keleiviai gali įsigyti už pusę kainos*. Vienas žmogus vienu metu gali įsigyti iki 6 bilietų. Pasiūlymas galioja iki balandžio 12 dienos vidurnakčio pagal Centrinės Europos laiko (CET) zoną.

Akcija galioja tik bilietams, įsigytiems wizzair.com interneto svetainėje – kiekvienam jų priskiriamos skrydžio vietos bei leidžiama su savimi turėti mažą salono krepšį. Kitos paslaugos, tokios, kaip didelis salono krepšys ar registruotas bagažas, pirmenybinis įlaipinimas į akcijos pasiūlymą nėra įtraukti, tačiau šias paslaugas galima papildomai užsisakyti rezervacijos metu ar vėliau.

„Geriausias būdas pasitikti ateinantį kelionių sezoną yra skrydžio bilietų išpardavimas. Džiaugiamės galėdami visada būti ta oro linijų bendrove, kuri keleiviui suteikia tai, ko jis nori –  žemiausios kainos, aukščiausio lygio aptarnavimas bei papildomos pridėtinės vertės paslaugos pagal poreikį“, – sako „Wizz Air“ Rinkodaros vadovas Johan‘as Eidhagen‘as.

*Šis pasiūlymas galioja tik šiandien, balandžio 12 d. iki 24.00 val. (Centrinės Europos laiku) įsigyjant mažiausiai dvi (2) skrydžio vietas tuo pačiu metu, per tą pačią rezervaciją, tam pačiam skrydžiui. Antrai iš įsigytų skrydžio vietų bus taikoma 50 proc. nuolaida. Į skrydžio bilieto kainą įskaičiuoti mokesčiai, kiti nepasirenkami mokesčiai ir mažas salono krepšys (maks. matmenys 42x32x25 cm). Pilnas administracinis mokestis bus mokamas už kiekvieną vietą. Didelis salono krepšys, registruotas bagažas, kitos pasirenkamosios papildomos paslaugos ar produktai nėra įtraukti į šį pasiūlymą ir už juos reikia mokėti, net, jeigu jie yra įsigyjami su vieta, kuriai galioja akcija. Įsigytos vietos turi būti naudojamos kartu ir negali būti atšauktos atskirai. Šis pasiūlymas negalioja rezervacijoms, kurių metu rezervuojamos vietos daugiau nei 6 keleiviams. Tam tikromis kainomis prieinamų vietų skaičius yra ribotas. Į pasiūlymą taip pat neįtraukiami užsakymai pasinaudojus Klientų aptarnavimo centro paslaugomis.

Pasiūlymas negalioja šiems skrydžiams: Budapeštas – Bordo – Budapeštas birželio 14 dieną, Budapeštas – Marselis – Budapeštas birželio 18 dieną, Budapeštas – Lionas– Budapeštas birželio 22 dieną.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą