A.Mikalauskas nukalė pergalę Olandijoje

Ilgam nukeltose ir pagaliau startavusiose Olandijos pirmenybėse galingai startavo Roterdamo „Feyenoord“ (1/0) klubas, namie 90:54 (20:8, 27:20, 20:14, 23:12) sumindęs Amsterdamo „Apollo“ (0/1) ekipą.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Arūnas Mikalauskas, per 24 minutes pelnęs 20 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 10/12 baudų metimų), atkovojęs 7 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs metimą, sau uždirbęs 2, varžovams – 8 pražangas bei surinkęs 27 naudingumo balus.

Jam tai yra jau antrasis sezonas Olandijoje. Anksčiau gindamas Leuvardeno „Aris“ garbę per 29 minutes jis rinko 12,8 taško, 8 atkovotus kamuolius, 2,8 rezultatyvaus perdavimo ir 14,6 naudingumo balo.

Lietuviui geriausiai talkino po 14 taškų surinkę Juanas Davisas (6 atk. kam.), Jeroenas van der Listas (8 atk. kam.) ir Coenas Stolkas.

Varžovams 17 taškų surinko Sergio de Randamie (9 atk. kam.), 10 – Lucasas Faijdherbe.