BMX dviratininkai pergalių siekė Olandijoje

Prosport nuotr.

Savaitgalį Olandijos mieste Erpe vyko Europos BMX čempionatas. Tarp daugiau kaip 2300 sportininkų varžėsi ir Šiaulių dviratininkai.

Vilma Rimšaitė moterų elito grupėje pusfinalyje buvo šešta ir tarp 29 dalyvių užėmė 11 vietą.

Gabrielius Pabijanskas jaunimo grupėje pusfinalyje taip pat buvo šeštas ir galutinėje įskaitoje liko 11. Vyrų elito grupėje rungtyniavo Arminas Kazlauskis ir Titas Girdvilis, tačiau jie neįveikė kvalifikacinių važiavimų barjero. Arminas liko penktas, o Titas – šeštas. Jaunimo grupėje važiavęs Rokas Narutis kvalifikaciniuose važiavimuose taip pat buvo šeštas.

Geriausiai iš šiauliečių pasirodė Mikas Jankus, rungtyniavęs 9 metų amžiaus grupėje. Jaunasis sportininkas finale užėmė 5 vietą.

Pasak trenerio Alberto Rimšos, varžybos buvo labai gerai organizuotos, stipriai pasiruošę sprintininkai. Geriausiai čempionate sekėsi šeimininkams olandams ir Belgijos sportininkams, neprastai rungtyniavo kaimynai latviai.

Parengta pagal: „Šiaulių krašto“ inf.