Budapešto aviacijos šventėje – vos 100 metrų aukštyje triukus demonstravę „Wizz Air“ lėktuvai

Wizz Air_02

Kasmetinėje Budapešto aviacijos šventėje neeilinis šou – naujausi „Wizz Air“ lėktuvai skrodė pažeme vos 100 metrų virš Dunojaus upės.

Šių metų renginyje „Wizz Air“ pademonstravo savo naujausią „Airbus A321“ lėktuvą – tai pirmas kartas, kai „A321“ – pažangiausias ir efektyviausias keleivinis lėktuvas savo klasėje – buvo įtrauktas į Budapešto aviacijos šventę. Dabartinis „Airbus 321ceo“ modelio orlaivis yra naujausias avialinijų lėktuvų parko papildymas, skrydžius iš Budapešto bazės jis pradėjo 2015 metų lapkritį.

Tris „A321“ orlaivių parodomuosius skrydžius virš Dunojaus upės atliko kapitonai Deividas Morganas ir Andras Ardajus. Pirmieji du pasirodymai su įspūdingu apsisukimu aplink Margaret salą buvo atlikti 140 mazgų greičiu vos 100 metrų aukštyje. Galiausiai, pasirodymo pabaigoje buvo pademonstruotas kvapą gniaužiantis 300 mazgų greitis.

„Tai buvo labai jaudinanti galimybė tiek man, tiek mano kolegai kapitonui Ardajui. „A321“ orlaivis, kaip ir buvo tikėtasi, pasirodė nepriekaištingai. Iš tikrųjų – tai vienas efektyviausių lėktuvų, šiuo metu skraidančių Europoje. Atnaujintas interjeras ir papildomos paslaugos kiekvienam keleiviui suteikia malonią skrydžio patirtį, kviečiančią sugrįžti dar kartą. Tai ir yra mūsų skrydžių tikslas kiekvienai kelionei, kiekvieną dieną“, – sako kapitonas Deividas Morganas.

Wizz Air_03

Naujasis modelis pasižymi erdvesniu salonu, efektyvesniu degalų panaudojimu, yra draugiškesnis aplinkai bei leidžia „Wizz Air“ pasiūlyti žemas skrydžių kainas. Efektyvesnė   variklio veikimo technologija ir mažesnės kuro sąnaudos prisideda prie gamtos tausojimo: sudeginama mažiau kuro, sumažinamas jo išmetimas ir skleidžiamas triukšmas.

„A321ceo“ lėktuvai „Wizz Air“ orlaivių parką papildo jau įrengti naujomis interjero spalvomis, lengvumo įspūdį kuriančia salono aplinka, minkštomis odinėmis sėdynėmis bei didesnėmis sėdimų vietų pasirinkimo galimybėmis. Kaip visada, „Wizz Air“ keleiviai gali rinktis papildomas paslaugas: pirmenybinį įlaipinimą, papildomą erdvę kojoms ar galimybę pasirinkti vietas pirmose eilėse.

Per 2018 metus „Wizz Air“ planuoja savo parke turėti 30 „A321“ tipo orlaivių, vėliau – papildyti atnaujintais „A321neo“ lėktuvų modeliais su dar pažangesne variklio veikimo technologija. Tęsiamos investicijos į naujas technologijas padeda ir toliau užtikrinti, kad „Wizz Air“ išliks lyderiaujančia Vengrijos žemų sąnaudų oro linijų bendrove.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą