Medžiaga gali šokiruoti: paviešintas žudynių Prancūzijoje video N-18

59e1770a344357b315bbe89b561ab404

Dramatiškame video užfiksuota, kaip žmonės gelbėjasi bėgdami iš Paryžiaus „Bataclan“ koncertų salės, kurioje lapkričio 13 dieną įvykdyta kruvina ataka.

Ginkluoto išpuolio metu „Bataclan“ koncertų salėje žuvo mažiausiai 127 žmonių. Prancūzų radijo reporteris Julienas Pearce’as buvo „Bataclan“ koncertų salės viduje, kai į ją įsiveržė ginkluoti užpuolikai. Jo teigimu, du juodai apsirengę šauliai pradėjo šaudyti į žmones automatais „AK-47“.

Sužeistiesiems parkritus ant žemės jie į juos paleisdavo kontrolinius šūvius. Šaudynės truko 10-15 minučių ir koncertų salėje sukėlė tikrą paniką.

Išpuolio „Bataclan“ koncerto salėje liudininkų teigimu, vienas teroristų suriko, jog ši ataka yra atpildas Prancūzijos prezidentui F. Hollande‘ui už tai, kad jis nusprendė leisti Prancūzijos karinėms pajėgoms kartu su kitomis Vakarų šalimis bombarduoti ISIS pozicijas.

Įkaitų išlaisvinimo operacija baigėsi Prancūzijos saugumo pajėgų šturmu, kurio metu žuvo visi keturi koncertų salę užpuolę teroristai, iš kurių trys buvo apsijuosę diržais su sprogmenimis.

Paviešintame video matyti, kaip žmonės gelbėjasi iš „Bataclan“ koncertų salės: trys žmonės slepiasi pasilipę ar rankomis įsikabinę už langų. Girdėti, kaip viena moteris guli agonijoje prie avarinio išėjimo, šaukdama pagalbos.

anglija.today logo

 

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą