Istorinis įvykis: Nyderlanduose – pirmoji raudona kortelė po vaizdo peržiūros

vaizdo-perziuros-technologija-futbole-57e3dcd622354

Nyderlandų futbolo taurės rungtynėse užfiksuotas istorinis įvykis. Pirmą kartą futbolo rungtynėse žaidėjas gavo raudoną kortelę po to, kai jo veiksmus įvertino vaizdo peržiūrą pamatęs teisėjas.

„Willem II“ ekipos saugas Anouaras Kali gavo raudoną kortelę po agresyvios pražangos prieš Amsterdamo „Ajax“ futbolininką. Trečiadienį Amsterdamo arenoje vykusios rungtynės buvo pirmosios Nyderlanduose, kuriose naudotas teisėjo asistentas, peržiūrintis ginčytinus epizodus.

Pagrindinis mačo teisėjas Danny Makkelie nebūtų išvaręs žaidėjo iš aikštės, tačiau prie TV ekrano sėdintis jo asistentas Polas van Boekelis radio ryšiu arbitrui perdavė, kad pražanga buvo verta raudonos kortelės.

„Paklausiau Polo, ar jis yra šimtu procentų tikras ir jis užtikrino, kad nė kiek neabejoja. Tada nebeliko diskusijų. Vaizdo įrašas kalbas pats už save – tai tikrai naudinga“, – po mačo sakė teisėjas D.Makkelie.

Prie ekrano sėdėjęs P.van Boekelis teigė, kad per trumpą laiką epizodą peržiūrėjo kelis kartus iš skirtingų kamerų ir kampų.

TV peržiūrų technologija šį sezoną jau buvo naudojama Prancūzijos ir Italijos rinktinių draugiškame susitikime. Ketvirtadienį ji vėl bus naudojama per Nyderlandų taurės mačą tarp „Feyenoord“ ir „FC Oss“.

15min logo

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą