Ketvirtadalis gėjų jaučiasi nesaugūs savo kaiminystėje

210609-mc-amsterdam-gay

Maždaug ketvirtadalis gėjų Nyderlanduose (22%), kartais jaučiasi nesaugiai savo kaimynystėje. Tuo tarpu heteroseksualų, kurie jaučiasi nesaugiai, kur kas mažiau (14%). Statistiniai duomenys iš “Central Bureu Of statistics”. Procentų kiekis tarp moterų kiek panašesnis. 25% lesbiečių kartais jaučiasi nesaugiai savo kaimynystėje, o tarp heteroseksualių moterų – 22% .
Gėjai ir lesbietės dazniausiai patiria patyčias savo kaiminystėje, į juos atkreipia dėmesį jaunoji karta. 2013 metais nustatyta, kad jie yra skriaudžiami du kart daugiau negu heteroseksualai. Kultūros ir laisvalaikio centras (COC) mano, jog savivaldybė, policija ir būsto asociacija turėtu glaudžiai dirbti, kad pakeisti susiklosčiusią situaciją.
Taip pat manoma, kad institucijos turėtu įsikišti konflikto pradžioje, jog jis būtų išspręstas nedelsiant. Kultūros ir laisvalaikio centras (COC) norėtu pagreitinti “PINK in BLUE” projektą, o saugumo ir teisingumo ministras Ivo Opstelten pažadėjo, kuo greičiau sukurti specialias policijos pareigūnų grupes, kurios dirbs tik su nusikaltimais susijusiais su gėjais ir lesbietėmis.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą