Lietuvaitė Gjan pristato naują kurinį, kuris skambės TV reklamoje Vokietijoje

Gjan

Po ilgesnės nei metų pertraukos GJan sugrįžta su nauja daina, kurią klausytojai galės išgirsti bei pamatyti reklamoje Vokietijoje ir kitose vokiškai kalbančiose šalyse.

„Nobody Around“ kūrinys buvo pasirinktas kompanijos A, kaip pagrindinis jų naujos reklamos garso takelis. Atlikėja išduoda, kad 2014 metais pradėjo dirbti su viena kompanija, kuri užsiima dainų licencijavimu visame pasaulyje. Būtent taip jos daina ir buvo atrinkta į reklamą.

GJan teigia, kad su šita daina jai tiesiog pasisekė. „Ją parašėme seniai ir neturėjome visiškai jokių minčių, kad ji gali būti kada nors panaudota reklamoje. Klausytojai, kurie yra buvę mūsų koncertuose, ją jau turbūt bus girdėję, tik su truputį kitokiu skambesiu. Iš tikro daina gana simboliškai apibūdina viską, kas įvyko per pastaruosius metus, nors buvo parašyta dar 2013 metais. Tiesiog kai daug žmonių stengiasi kontroliuoti tavo gyvenimą, supranti, kaip gera būti tiesiog dviese arba vienam“,  – sakė GJan.

Tačiau tuo pačiu ši daina Gretai gerokai supainiojo ilgą laiką kurtus planus. „Ilgą laiką planavome visai kitą, pavadinkime, „sugrįžimo dainą“. Kadangi reklama Vokietijoje buvo pradėta transliuoti šiandien, buvome priversti leisti būtent šią dainą. Dabar išeina, kad naujai išleidome senesnę dainą. Bet nieko, pažadame, kad greitu metu paviešinsime ir kitas dainas, prie kurių dirbome visus šiuos metus!“ – sakė atlikėja.

Atlikėja puse lūpų užsimena, kad 2014 metai jai buvo įtempti kaip niekada – ji baigė vidurinę mokyklą, įstojo į universitetą, užmezgė naudingų pažinčių Los Andžele, JAV, bei Berlyne, Vokietijoje. Būtent pastaraisiais įvykiais Greta ir teisina daugiau nei metus trukusią tylą. „Buvo daug sutarčių derinimo, daug kelionių, daug susitikimų ir daug diskusijų. Esu be galo laiminga, kad turėjau galimybę įgyti šitiek daug patirties. Dabar visiškai ramiai galiu susikoncentruoti ties muzika ir mėgautis tuo ką darau, be jokių pašalinių minčių bei iliuzijų“, – teigė GJan.

Alfa.lt

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą