5 nemokami dalykai, kuriuos galima veikti Nyderlanduose rugpjūtį

Ieškote, ką galėtumėte nemokamo nuveikti Nyderlanduose rugpjūtį? Štai – keli variantai, kad nenuobodžiautumėte!

1. Amsterdamo gėjų paradas.

Kada: liepos 28-ąją – rugpjūčio 5-ąją.

Kur: Amsterdame.

Vienas iš geriausių nemokamų renginių rugpjūtį – šiuo metu vykstantis Amsterdamo gėjų paradas. Tai – vienas iš spalvingiausių ir linksmiausių metų renginių! Populiariausias renginys, žinoma, yra kanalų paradas (Canal Pride), kai daugiau nei 80 išpuoštų valčių plaukia Prinsengracht  kanalu. Be to, šiuo metu vyksta daug švenčių ir iškilmių gatvėse. Amsterdamas tampa vienu dideliu vakarėliu visiems! Taigi jeigu esate nusiteikę linksmintis, prisijunkite prie Amsterdamo gėjų parado ir švęskite lygybę Nyderlanduose.

2. Plaukiojančių gėlių paradas.

Kada: rugpjūčio 3-5 dienomis.

Kur: Pietų Olandijoje.

Šis renginys, taip pat žinomas kaip Varend Corso, yra vienas iš Olandijos mylimiausių vasaros renginių. Jo metu daugiau nei 50 valčių bus išpuoštos šimtais gėlių, augalų, vaisių ir daržovių. Valtyse renginio metu sėdi muzikinės grupės, spalvingi artistai ir tiesiog besilinksminantys žmonės. Parado metu valtys plaukia per skirtingų miestų kanalus Nyderlanduose, nešdamos džiaugsmą visiems, kas bent akies kampučiu jas pamato. Jei norite sužinoti daugiau apie šį paradą ir jo programą, skaitykite čia.

3. Scheveningeno tarptautinis fejerverkų festivalis.

Kada: rugpjūčio 10-18 d.

Kur: Scheveningeno paplūdimyje, Hagoje.

Šis festivalis – vienos iš laukiamiausių vasaros varžybų. Taip, tai – varžybos! Kiekvienais metais skirtingos šalys varžosi, kuri gali surengti geriausią fejerverkų šou. Galų gale išrinktas nugalėtojas grįžta namo su trofėjumi. Jei norite daugiau sužinoti apie renginio programą, skaitykite čia.

4. Vondelparko teatras po atviru dangumi.

Kada: gegužės 5 d. – rugpjūčio 10 d.

Kur: Vondelparke, Amsterdame.

Teatras po atviru dangumi Vondelparke siūlo įvairią programą šiltuoju metų laiku. Galite pamatyti teatrinių pasirodymų, muzikos festivalių, šou vaikams ir kabareto pasirodymų. Ir visa tai – po atviru dangumi, nemokamai! Jums tereikia atvykti į Vondelparką Amsterdame, susirasti gražią vietą prisėsti, atsipalaiduoti ir mėgautis vasaros pasirodymais.

5. Grachten festivalis.

Kada: rugpjūčio 10-19 d.

Kur: Amsterdame.

Šis festivalis vyks 94-iose skirtingose vietose aplink Amsterdamą. Šis unikalus renginys leis mėgautis muzika tiek modernios, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Galėsite džiaugtis tiek olandų, tiek tarptautinių atlikėjų pasirodymais. Atlikėjai, naudodamiesi muzika, pasakos istoriją. Dėl to, kad festivalis vyks tiek daug skirtingų vietų, galite susirasti tą, kuri labiausiai tiks jūsų skoniui. O jei tiesiog vaikščiosite po Amsterdamą ir atsitiktinai užklysite į festivalį, būkite dėkingi dėl šios progos ir pasidžiaukite!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

 

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą