Lietuvių sukurtas pagalbininkas žvejams žeriasi apdovanojimus

Deeper (Organizatorių nuotr.)

Deeper (Organizatorių nuotr.)

 

Didžiausioje kasmetinėje Olandijos žvejybos parodoje „Hengelsport en Botenbeurs“ išmanusis „Deeper“ sonaras „Deeper PRO+“ pripažintas geriausiu nauju produktu. Tai jau antras svarbus produkto įvertinimas šioje šalyje.

Iš viso geriausio naujo produkto kategorijoje „Hengelsport en Botenbeurs“ parodoje varžėsi 15 naujų produktų. Laimėtoją balsavimo būdu rinko parodos dalyviai. Išmanusis sonaras „Deeper PRO+“ yra naujausias „Deeper“ produktų kategorijoje.

Didžiausia jo inovacija – GPS technologija, leidžianti vartotojui susidaryti tikslų batimetrinį žemėlapį tiek žvejojant nuo kranto, tiek ir iš valties. Be to, veikdamas per wifi ryšį sonaras duomenis perduoda net 100 m atstumu.

„Kiekvienas naujas apdovanojimas mus įkvepia dar didesniems iššūkiams kuriant ir tobulinant mūsų produktus. Siekiame suteikti kuo didesnę pridėtinę vertę vartotojams, todėl mums svarbu savo produktuose pritaikyti naujausius technologinius sprendimus ir inovacijas“, – teigia „Deeper“, UAB direktorius Aurelijus Liubinas.

„Hengelsport en Botenbeurs“ – tai kasmet gruodžio mėnesį Olandijoje, Ustrechte, vykstanti didžiausia žvejybos paroda, sutraukianti gausų būrį dalyvių iš įvairių Europos šalių.

Šiemet „Deeper“, UAB produktai pelnė ne vieną svarbų apdovanojimą įvairiose pasaulio šalyse. Svarbiausias iš jų – didžiausioje technologijų parodoje JAV „Consumer Electronics Show 2016“, išmanusis sonaras buvo apdovanotas geriausia metų inovacija bevielių produktų kategorijoje. Amsterdame vykusioje didžiausioje žvejybos parodoje verslui „Efttex“ naujausias „Deeper PRO+“ išmanusis sonaras laimėjo metų aksesuaro apdovanojimą, o Australijos „AFTA“ parodoje produktui įteiktas apdovanojimas už inovaciją.

„Deeper“, UAB – išmanius elektronikos prietaisus kurianti Lietuvos įmonė, savo produktus eksportuojantį į daugiau kaip 50 užsienio šalių. Pirmasis įmonės sukurtas produktas – išmanusis sonaras – pasiūlė naują požiūrį į žvejybą ir tapo svarbia inovacija žvejybos produktų rinkoje.

Įmonės kuriami produktai yra gavę apdovanojimus JAV, Australijoje, Aliaskoje, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje Olandijoje ir Lietuvoje. „Deeper“, UAB dirba su tokiais gerai žinomais produktų pardavimo partneriais kaip „Apple“, „Amazon“, „Best Buy“, „HSN“, „Wallmart“, „Virgin Megastores“, „Argos“ ir kt.

 
Alfa.lt
 
 
 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą