Nyderlandai – šešta turtingiausių tautų sąraše

Forex_Money_for_Exchange_in_Currency_Bank

Naujausias draudimo kompanijos „Allianz“ tyrimas, pavadinimu „Global wealth“ atskleidė, kad Nyderlandai tarp dvidešimties turtingiausių šalių užima šeštą vietą, vertinant namų ūkio vertę ir skolos likutį. Tyrime dalyvavo penkiasdešimt šalių.

„Allianz“ ataskaitoje teigiama, kad 2014 metais, pirmą kartą po pasaulinės finansų krizės, Europos ekonomika augo daugiau nei Šiaurės Amerika, Europos augimas buvo 6.2 procento, Amerikos – 5.3. Augimas vyko dėl griežtos Europos skolos politikos ir mažėjančių privačių skolų.

Olandų grynojo turto vidurkis vidutiniškai yra daugiau nei 78 000 eurų, o bruto vertė 126 700 eurų. Dėl šių rodiklių Nyderlandai vertinime pakilo dviemis vietomis aukščiau nei 2000 metais. Grynasis finansinis turtas Nyderlanduose didėjo 12.3 procento dėl augančių pensijų ir išskirtinio, 21.6 procento, grynojo finansinio turto augimo.

„Allianz“ savo tinklalapyje pranešė, kad pasaulyje geresnį skolos santykį negu Nyderlandai turi tik Danija ir Australija.

Kitos Eurozonos šalys šiame sąraše žymiai ritosi žemyn, tame tarpe ir Vokietija bei Belgija, atitinkamai nukritę į devintą ir devynioliktą vietas. Prancūzija ir Italija krito vienuolika vietų žemyn, į atitinkamai šešioliktą ir dvidešimtą vietas. Nepakitusios išliko tik Šveicarijos ir Jungtinių valstijų pozicijos.

OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą