Vilniaus aplinka rūpinsis ir olandai

Vilniaus aplinką prižiūrės ir Nyderlandų bendrovė. Vilniaus savivaldybė ir jos skelbto konkurso laimėtojas Nyderlandų „Dolmans Landscaping Group“ ir „VSA Vilnius“ konsorciumas penktadienį pasirašė trejų metų trukmės sutartį, pranešė konsorciumo atstovai.

BNS žiniomis, konsorciumas darbus atliks už maždaug 16 mln. eurų.

Bendrovės įsipareigojo teikti sanitarinio valymo ir želdinių priežiūros paslaugas Karoliniškių, Lazdynų,  Pilaitės, Naujosios Vilnios, Rasų, Naujininkų, Panerių, Vilkpėdės ir Grigiškių seniūnijose.

Savivaldybės Administracijos direktorius Povilas Poderskis teigė, kad Nyderlandai yra viena tankiausiai apgyvendintų ir urbanizuotų Europos valstybių, todėl Vilniui olandų patirtis gali būti labai vertinga ir pritaikoma praktiškai.

„Dolmans Landscaping Group“ direktorius Erwinas Janssenas (Ervinas Jansenas) įsitikinęs, kad konsorciumas pateikė pasiūlymą, kaip už „lietuvišką kainą pasiekti olandišką kokybę“.

Už projektą Lietuvoje atsakingas „Dolmans“ atstovas Gerardas Havesas teigė BNS, kad bendrovė domisi Baltijos šalių rinka.

„Lietuvos ir Baltijos šalių rinka tikrai mus domina (…) Turime sukaupę didelę patirtį optimizuojant vietovių priežiūrą (…) Esame efektyvi kompanija, turime gerus vietos partnerius, todėl galime pasiūlyti ne tik gerą kainą, bet ir pažangiausią pasiūlymą prižiūrėti Vilniaus viešąsias erdves“, – BNS sakė G. Havesas.

Vilniaus savivaldybės Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius anksčiau BNS teigė, kad iki šiol paslaugas teikė dvi bendrovės – „Mano aplinka“ ir „Stebulė“.

„Įmonės, laimėjusios šį konkursą turės vykdyti bendro naudojimo teritorijų sanitarinio valymo ir želdinių priežiūros paslaugas, tai yra, šaligatvių ir takų, dviračių takų, laiptų (…) valymą vasarą ir žiemą, taip pat šių dangų priežiūrą žiemos metu. Taip pat žolės šienavimą kiemuose, prie gatvių ir kitose viešose erdvėse, lapų sugrėbimą, šiukšliadėžių valymą ir kitus darbus“, – sakė G. Runovičius.

Pasak G. Runovičiaus, konkursas buvo išskaidytas į 5 dalis, pagal miesto teritorijas. Kas laimėjo likusias 2 dalis, neskelbiama. Vienoje dalyje konkursas nutrauktas kiek anksčiau ir numatoma skelbti naują.

BNS

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą