Vokietija sutriuškino italus, portugalai palaužė Belgiją, o anglai nusileido Nyderlandams

original_47RS160329C494

Rinktinių draugiškų rungtynių maratonas tęsiasi. Kol kas sužaisti trys mačai.

Pasaulio čempionai vokiečiai savoje aikštėje rezultatu 4-1 sutriuškino Italijos rinktinę. Šiame susitikime puikiai rungtyniavo šeimininkų saugai. Po kartą pasižymėjo Toni Kroosas bei Mario Gotze, o Londono “Arsenal” lyderis Mesutas Ozilas realizavo 11 metrų baudinį. Taip pat pasižymėjo gynėjas Jonasas Hectoras. Tuo tarpu pralaimėtojams paguodos įvartį jau atsiliekant 0-4 pelnė Stephane’as El Shaarawy.

Dėl teroro išpuolių Briuselyje perkeltame susitikime Belgijos rinktinė neatsilaikė prieš portugalus. Šiuos jau 20-ąją minutę į priekį išvedė Nani, o po tiek pat laiko persvarą padvigubino dar vienas krašto puolėjas Cristiano Ronaldo. Po pertraukos Marco Wilmotso auklėtiniai bandė atsitiesti, bet tikslaus Romelu Lukaku smūgio jiems nepakako.

Nemažai dėmesio susilaukė ir “Wembley” stadione vykusi Anglijos rinktinės dvikova su Nyderlandais. Čia Jamie Vardy pasižymėjo antrajame mače iš eilės, bet į Europos čempionatą nepatekę svečiai visgi sugebėjo atsitiesti ir išsivežti pergalę. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą olandų gretose išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Vincentas Janssenas, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Luciano Narsinghas.

“Euro 2016” šeimininkai tuo tarpu namie egzaminavo neseniai lietuvius sutriuškinusią Rusiją. Čia mūsų kaimynams sekėsi žymiai prasčiau – jie pralaimėjo rezultatu 4-2. Po pirmojo kėlinio prancūzai Ngolo Kante bei Andre-Pierre’o Gignaco tikslių smūgių dėka pirmavo rezultatu 2-0. Visgi, rusai neketino pasiduoti ir sugrįžo į rungtynes po Aleksandro Kokorino įvarčio. Tuomet šeimininkų galybę vėl parodė Londono “West Ham” vedlys Dimitri Payet, bet neilgai trukus jam sėkminga ataka atsakė Jurijus Zhirkovas. Šiose puikiose rungtynėse tašką galiausiai padėjo Miuncheno “Bayern” legionierius Kingsley Comanas.