„Wizz Air“ skrydis iš Eindhoveno: kai kurie keleiviai Kauno pasiekti negali kelias dienas

© Irmanto SIDAREVIČIAUS nuotr.

 

Praleisti kelias dienas Eindhovene atrodo visai žavu, bet tik ne tada, kai turėjai išvykti dar pirmadienį, bet dėl atšaukto skrydžio namo negali grįžti net iki ketvirtadienio. Tokioje situacijoje šią savaitę atsidūrė kai kurie „Wizz Air“ keleiviai, kurių reisui sutrukdė oro uostą užklojęs rūkas.

15min skaitytoja kreipėsi į redakciją dėl „Wizz Air“ skrydžio iš Eindhoveno į Kauną. Nors Lietuvą keleiviai turėjo pasiekti pirmadienį 12.40 val., dalis jų iki šiol dar yra įstrigę Nyderlanduose.

„Iš mano varpinės situacija atrodo tragiška – tikrai be galo nemalonu. Man reikia grįžti namo, aš turiu darbą, vaikus – reikia dabar ir samdyti auklę“, – piktinosi ji.

„Savaitgalį atvažiavau aplankyti draugų, ir turėjau pirmadienį išvykti. Anksti iš ryto jau buvau oro uoste, bet mūsų lėktuvas taip ir nepasirodė“, – pasakojo moteris.

Jos teigimu, iš pradžių buvo pranešta, kad skrydis vėluos, tuomet – kad atšauktas, galiausiai informacija iš lentos išvis dingo. „Tuo tarpu kiti skrydžiai vyko. Mūsiškis turėjo pakilti 9.40 val, o pavyzdžiui, kitas lėktuvas kilo 9.42 val.“, – sakė keleivė. 

15min skaitytojos nuotr./Eindhoveno oro uoste, belaukiant skrydžio

 

Kaip 15min paaiškino avialinijų atstovai, skrydis visgi išties neįvyko dėl oro sąlygų – dėl tiršto rūko oro uoste negalėjo nusileisti lėktuvas, turėjęs keleivius vėliau nuskraidinti į Kauną.

Alternatyva – tik po kelių dienų

Po atšaukto skrydžio laukė ir daugiau nusivylimų. Moters teigimu, tik vos keli keleiviai spėjo gauti neblogas alternatyvas – išskristi tą ar kitą dieną, nors ir tai – į Rygą, į Vilnių, o ne į Kauną. Kitiems buvo siūlomi tokie variantai kaip skrydis iš Briuselio į Gdanską ar laukti iki ketvirtadienio ir tuomet skristi į Rygą. Su pastaruoju 15min skaitytoja ir sutiko.

Šaltinis: 15min.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą