5 dalykai, kuriuos reikia nuveikti Roterdame vasarą

Ieškote, ką galima būtų nuveikti Roterdame vasarą?

Ypač tiems, kurie leidžia laiką aplinkui Roterdamą arba pačiame Roterdame, tikriausiai kyla daug klausimų. Ar mieste yra lauko baseinų? Kurie geriausi parkai Roterdame? Ar galima aplink Roterdamą keliauti valtimi? Kokios geriausios vietos šiame mieste, kur galima išgerti? Ar netoli Roterdamo yra paplūdimys? Šiame straipsnyje pateiksime jums atsakymus!

1. Keliaukite į „Hoek van Holland“ paplūdimį.

Nors ši vieta nėra pačiame Roterdame, ji vis tiek laikoma Roterdamo teritorija ir yra labai arti, jei norite nukeliauti į paplūdimį. Tai – tik 30 min kelio nuo centro, arba galite pasigauti traukinį, vežantį tiesiai į paplūdimį iš „Centraal Station“. Čia yra puikus smėlio paplūdimys, pilnas restoranų, barų, parduotuvių ir gamtos – iš esmės visko, ko ir reikia iš paplūdimio. Taip pat būdami čia iš kranto galėsite matyti uostą. Galite stebėti, kaip praplaukia laivai, kol mėgaujatės saulės voniomis, arba būti išdrįsti ir išsimaudyti. Taip pat svarbu, kad šis paplūdimys – ne toks sausakimšas kaip kiti populiarūs paplūdimiai Nyderlanduose.

2. Leiskitės į kruizą aplink uostą ir paplaukiokite valtimi.

Kadangi Roterdamas apsuptas vandens, yra vienas dalykas, kurį būtinai reikia nuveikti. Kelionė valtimi! Tai – ne visai panašu į ramią lėtą kelionę kanalais, ši patirtis – unikali. Galite rinktis „Spido“ – taip apkeliausite Roterdamo uostą su ekskursija, taip pat galėsite mėgautis maistu ir gėrimais (ir alkoholiniais). Taigi jei diena – maloni ir saulėta, galite mėgautis vėju plaukuose su bokalu alaus.

Arba galite keliauti „Splashtour“ autobusu, kuris iš tiesų yra autobusas ant žemės, galintis plaukti vandenyje. Tai – labai įdomu, nors iš šalies toks reginys atrodo keistas. Tokiu būdu jūs galite tirti aplinką tiek žemėje, tiek vandenyje vienu metu. Nors jei ir šitai – ne jums, tuomet galite išbandyti vandens taksi per Roteramą! Taigi yra daug pasirinkimų, norintiems paplaukioti. Kam tuomet reikalingi tie kanalai?

3. Eikite piknikauti į parką.

Roterdame yra daug puikių parkų, kuriuose galima papiknikauti. Vienas iš artimiausių centrui parkų yra „Het Park“, kuris yra netoli „Euromast“. Šiame parke yra daug žalumos, ežerų ir gamtos. Taip pat čia tylu. Po darbo galite tikėtis pamatyti žmonių su bikiniais, besistengiančių pagauti paskutinius vakarinės saulės spindulius. Kiti puikūs parkai: „Zuiderpark“, „Kralingse Bos“, „Vroesenpark“ ir „Museumpark“. „Kralingse Bos“ – populiariausias, ir jį aplankius matyti, kodėl. Parke galima labai daug nuveikti ir jo išdėstymas puikus. „Zuiderpark“ – neatrastas brangakmenis, apie kurį žino nedaug atvykusių žmonių. Šio parko dydis – kaip 430 futbolo laukų!

4. Paplaukiokite lauko baseine… kai plaukiate kruizu!

Nors Roterdamas nėra žinomas dėl lauko baseinų, bet jeigu norite įmerkti kojas arba leisti vaikams teliūskuotis, vienu metu galite nuveikti kur kas daugiau nei tai… plaukdami kruizu „SS Rotterdam“! Čia lauko denyje yra nedidelis baseinas. Žinoma, tai – ne vieta ruoštis Olimpinėms žaidynėms, bet jei iš tiesų norite unikalios patirties, trokštate panerti į vandenį, taip pat skaniai pavalgyti ir atsigerti, tuomet šis kruizas – jums. Baseinas yra nemokamas!

5. Eikite išgerti į barą ant stogo viršūnės.

Roterdame – labai daug vietų lauke, kur galite užkąsti ar išgerti porą kokteilių. Populiariausia vieta yra „Witte de Withstraat“, kur galite sėdėti lauke, pasirinkdami vieną iš daugelio skirtingų barų ir restoranų visoje gatvėje. Vis dėlto Roterdame yra ir įvairių barų ant stogo viršūnės – Roterdamas dangoraižių miestas. Nuostabiuose baruose, kaip „Suicide Club“ ir STROOM, galite mėgautis vasaros vakarais jausdamiesi lyg esate ant pasaulio viršūnės. Geriausia tai, kad šiuos barus lengva pasiekti. Taigi jeigu ieškote, kur atsikvėpti po įtemptos darbo dienos, arba norite nustebinti keletą svečių, tuomet kelionė čia – kaip tik jums!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą