Olandijos teminiai parkai – ant bangos  

Dėka didelių užsienio turistų antplūdžių, šiuo metu Olandijos teminiai parkai ir zoologijos sodai laikosi itin gerai. Turistus traukia aukšta teminių parkų kokybė, patogi ir lengvai aptinkama vieta ir gana žemos paslaugų kainos. 

Tyrėjų grupė spėja, kad šiais metais lankytojų skaičius išaugs net trimis procentais ir dar pustrečio procento kitais metais. Didžiąją šio augimo dalį sudaro užsienio turistai, ypač iš Vokietijos ir Belgijos.  

Tokią didelę užsienio turistų trauką, kaip spėjama, lemia mažos įvažiavimo kainos Nyderlanduose.  Įėjimas į Olandijos teminį parką suaugusiajam kainuoja maždaug 33 eurus, lyginant su 45 eurais Vokietijoje ir net 109 doleriais (maždaug 93 eurais) Jungtinėse Valstijose.  

Tačiau Olandijos parkai ir zoologijos sodai neturėtų užmigti ant laurų, priešingai, turi ir toliau kiek įmanoma daugiau lėšų investuoti į atrakcionų veiklos plėtrą tam, kad ir toliau trauktų lankytojų minias. Pasak „ABN Amro“, teminių parkų ir zoologijos sodų lankytojai pasiryžę mokėti ir didesnes sumas už papildomus patogumus, tokius kaip greitesnis patekimas į parko teritoriją ar galimybę pastatyti automobilį arčiau parko teritorijos.    

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

 

Komentarai

, , ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą