D. Labanauskas Olandijoje liko prie pat nugalėtojų pakylos

12341038_722341571200362_3240880403548005839_n

Šį savaitgalį garliaviškis Darius Labanauskas rungiasi smiginio varžybose Olandijoje. Olandijos atvirajame smiginio čempionato asmeninės vyrų rungties nugalėtojo laukia net kelių reitingų taškai ir 5 tūkst. eurų piniginis prizas.

Su latviu Madarsu Razma porinėje rungtyje Darius nukeliavo iki geriausiųjų 16-tuko. Iš viso žaidė daugiau kaip tūkstantis vyrų porų.

Į asmeninę vyrų rungtį užsiregistravę daugiau kaip 3 tūkst. žaidėjų. Vakar D. Labanauskas pateko tarp 64 geriausių žaidėjų ir šiandien kovą tęsia toliau. Sėkmė kol kas šypsosi ir šiandien – laimėjo dar tris susitikimus ir atsidūrė jau tarp 8 geriausių smiginio meistrų. Tačiau jam nepavyko perlipti anglo Kevino Mc Dine barjero. D. Labanauskas jam pralaimėjo rezultatu 4:5 ir su dar trimis žaidėjais pasidalijo 5-8 vietomis.

D. Labanauskas tapo pernai metų Pasaulio smiginio federacijos (WDF) reitingo nugalėtoju. Britų darts organizacijos reitinge jis užėmė 27 vietą ir buvo pakviestas į Leiksaido pasaulio smiginio čempionatą.