Danijoje vyko mokymai užsienio lietuviams

img02333

Š. m. spalio 25-26 d. Kopenhagoje vyko unikalūs, žaismingi ir įkvepiantys naujoms veikloms komandos formavimo mokymai. Juos vedė lobistas, ilgametis Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas (LIJOT) Šarūnas Frolenko.

Komandos formavimo mokymai vyko dvi dienas. Pirmoji diena buvo skirta komandos formavimui per aktyvias, žaidybines veiklas, kurios skatino išeiti iš savo komforto zonos ir atrasti savo vaidmenį komandoje. Š. Frolenko organizuotos veiklos pastebimai didino komandos sutelktumą ir pasitikėjimą vienas kitu, skatino diskusijas apie tai, kaip jaučiasi kiekvienas būdamas komandoje. Taip pat lektorius dienos antroje pusėje visus patyrimus užtvirtino teorine medžiaga apie komandos valdymą, vidinės kokybės gerinimą, normas ir pan.

Antrąją dieną mokymų dalyviai koncentravosi ties LYS narių lojalumo ir įtraukimo į veiklas klausimais. Buvo analizuojami veiksniai, kurie skatina prisijungti prie LYS veiklos ir tapti aktyviu nariu, taip pat analizuotos priežastys, kodėl narių skaičius nėra sparčiai didėjantis.

Grupinio darbo ir diskusijų metu buvo išgrynintos idėjos kaip pritraukti daugiau Lietuvos jaunimo, gyvenančio Danijoje, į LYS organizaciją. Didžioji dalyvių dalis sutiko, kad narių įsitraukimą galėtų padidinti neformalūs mėnesiniai susitikimai, platesnis veiklų diapazonas, atvirumas naujiems nariams. Išgrynintų idėjų įgyvendinimui bus ieškomi savanoriai, norintys realizuoti save. Gal tai būsi tu? Prisijunk prie LYS komandos ir įgyvendink savo idėją!

Už nuostabius, naudingus ir labai reikalingus mokymus LYS dėkoja Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungai (PLJS).

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą