Jūsų skrydis buvo atidėtas ar atšauktas? Jums gali priklausyti kompensacija!

lektuvasKiekvieną dieną dėl pačių įvairiausių priežasčių yra atidedama ar atšaukiama daugybė skrydžių. Pagal „FlightStats“ pateikiamus duomenis per praėjusias 30 dienų Europoje buvo atšaukta daugiau nei 5 000 skrydžių, o atidėta daugiau nei 100 000 skrydžių. Norvegijos ir Lietuvos oro uostai – ne išimtis, jie taip pat susiduria su šia problema. Pavyzdžiui, 2013 m. vėlavo beveik kas trečias lėktuvas, atvykstantis į Stavangerio, Oslo Gardermoen ar Bergamo oro uostus.

Todėl su atidėto ar atšaukto skrydžio problema anksčiau ar vėliau gali susidurti kiekvienas, keliaujantis lėktuvu iš Lietuvos į Norvegiją ar iš Norvegijos atgal į gimtinę. Tačiau ar visi minėtoje situacijoje atsidūrę keleiviai žino savo kaip keleivio teises, žino, ar jiems priklauso iki 600 EUR dydžio kompensacija, o jeigu ir žino, ryžtasi imtis reikiamų teisinių veiksmų? Turbūt daugeliu atveju atsakymas į šiuos klausimus bus neigiamas.

Dėl to lėktuvu į Lietuvą ar iš Lietuvos keliaujantiems asmenims reikėtų žinoti, jog praėjusią savaitę Lietuvoje buvo įsteigta ir pradėjo veiklą nauja įmonė – IĮ „Atidėtas skrydis“, kurios tikslas – ištiesti pagalbos ranką keleiviams, kurių skrydis buvo atidėtas ar atšauktas. Vienas iš pagrindinių įmonės siekių – prisidėti prie aukštesnio keleivių apsaugos lygio Lietuvoje užtikrinimo, kad kiekvienas keleivis turėtų ne tik formalią teisę į atitinkamą kompensaciją, bet ir realią galimybę šia teise pasinaudoti.

Jeigu jūsų skrydis buvo atidėtas, atšauktas, ar jus buvo atsisakyta skraidinti ir manote, jog jums gali priklausyti tam tikra kompensacija, galite kreiptis į IĮ „Atidėtas skrydis“, kuri padės gauti jums priklausančią kompensaciją dėl to jums nepatiriant papildomų išlaidų!

Daugiau informacijos apie minėtą įmonę ir jos veiklą rasite interneto svetainėje www.atidetasskrydis.lt.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą