Kanapių legalizavimas bus svarstomas Jungtinės Karalystės Parlamente

marijuana-3000-2000-wallpaper

Internete paskelbta peticija dėl kanapių legalizavimo surinko būtinus 100 000 parašų, jog būtų svarstoma Jungtinės Karalystės Parlamente.

Elektroninė peticija buvo paskelbta po to, kai Durham’o grafystės policija paskelbė, jog nebaus žmonių, kurie kanapes augins ir vartos tik savo reikmėms. Šis sprendimas buvo paskelbtas po to, kai kanapių auginimas ir vartojimas asmeninėms reikmėms buvo pašalintas iš Durham’o grafystės policijos prioritetinių nusikaltimų sąrašo.

Tiesa, Durham’o policijos pareigūnai ir toliau galės persekioti asmeniniams tikslams kanapes auginančius ir rūkančius asmenis, jei dėl jų veiklos bus skundžiamasi arba jie elgsis triukšmingai (angl. blatant). Taip pat Durham’o policija toliau persekios komerciniais tikslais auginamų kanapių plantacijų savininkus ir kitus asmenis, susijusius su masine narkotikų gamyba ir platinimu.

Šalies vyriausybė sureagavo į Durham’o policijos vadovybės pareiškimą ir patvirtindama, kad kanapių auginimas Jungtinėje Karalystėje vis dar yra neteisėtas. Jungtinėje Karalystėje kanapių vartojimas buvo paskelbtas neteisėtu 1925 metais.

Šiandien, liepos 27 d., ryte Parlamento tinklalapyje esanti elektroninė peticija surinko virš 151 000 parašų, o tai reiškia, kad kanapių legalizavimo klausimas privalės būti svarstomas šalies Parlamente.

Už kanapių legalizavimą pasisakantys aktyvistai teigia, kad kanapių vartojimas yra kur kas saugesnis nei alkoholio, be to, žmonija kanapes naudoja jau virš 4 000 metų.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą