Kiek uniformuotų žmonių reikia norint išgelbėti ančiuką? Gelbėjimo misija Nyderlanduose

Kiek uniformuotų žmonių reikia gelbėti ančiukui? Tokiu atveju, jei ančiukas gimė ant penkiaaukščio viršūnės Amsterdamo vakaruose, atsakymas yra 13. Paukščiui tikrai nepasisekė.

Viskas prasidėjo tada, kai vienas kaimynų paskambino gyvūnų greitajai dėl anties ir jos ančiuko, kurie įstrigo turėkluose, 20 metrų virš gatvės.

Akivaizdu, kad antis pagimdė atžalas kažkur ant stogo, bet tada suvokė, kad yra ant siauro krašto, kur nėra pasiekiamo maisto ir gėrimo jos jaunikliams.

Žmonės iš gyvūnų greitosios nuėjo į viršutinį aukštą su tinkleliais, tikėdamiesi pagauti nelaimingą šeimą… kuri, žinoma, nenorėjo būti pagauta.

Narvas

Labai daug mosuota rankomis ir stengtasi, ir, galų gale, ančiukas buvo pagautas – mažiukas, kuris besiskųsdamas cypsėjo, kai buvo uždarytas į narvą ir išneštas į gatvę.

Motina antis tuo metu jautėsi beviltiškai, ieškodama gatvėje mažylio. Na, dabar kalbama apie mažylį, nors iš tikro jų buvo du – vienas ančiukas, kuris buvo pastebėtas anksčiau šią popietę, kažkur dingo.

Kur jis galėjo būti? Kaimynai, gyvūnų greitoji ieškojo tarp augalų ir po mašinomis. Buvo girdėti blankus cypsėjimo garsas. Pasirodo, kad jis sklido iš nutekamojo vamzdžio.

Cypsėjimas

Žmonės iš gyvūnų greitosios pasiėmė stetoskopą ir pradėjo klausytis vamzdžio. Jie nusprendė, kad ančiukas ten įkrito ir užstrigo ties sulenkimu viršuje. Gyvūnų greitoji pasitarė ir iškvietė ugniagesių brigadą, kuri atvyko su dviem gaisrinės automobiliais ir devyniais ugniagesiais.

Policija

Tuo metu atvažiavo du policijos pareigūnai, kad sutvarkytų minią, kuri rinkosi aplink ir filmavo ugniagesių kopėčias, kurios tuo metu buvo ant stogo. Du ugniagesiai traukė ir kratė nutekamąjį vamzdį.

Jie tyrė kiekvieną vamzdžio lopinėlį. Kiekvienas buvo tuščias.

Ugniagesiai sustojo, nes vamzdžio galas buvo susmigęs į žemę. Kad jį ištrauktų, jie turėjo praverti gatvę, ir galbūt tai buvo per daug, siekiant išgelbėti ančiuką? Jie įstatė į vidų kamerą. Tuomet, tarpusavy pasitarę, jie pasidavė.

Našlaitis

Jie bandė pastatyti nutekėjimo vamzdį atgal į vietą, bet nelabai sėkmingai.

Išlikęs ančiukas buvo nugabentas į prieglaudą kaip našlaitis, palikęs savo panikuojančią mamą.

O kas nutiko kitam, paslaptingajam ančiukui? Atrodo akivaizdu. Jei jis buvo užstrigęs vamzdyje – niekas to nežino – kai ugniagesiai pradėjo jį kratyti, ančiukas tikriausiai nukrito 20 metrų ant žemės ir susilaužė kaklą.

Tai truko keletą valandų, daug darbo jėgos, užėmė daug iphono atminties, o vargšas ančiukas taip ir nebuvo išgelbėtas.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą