Laipiojimo siena Groningene: antra aukščiausia laipiojimo siena pasaulyje!

 

Leiskite jums pristatyti „Excalibur“. Mažame Bjoeks miestelyje yra laipiojimo siena, siekianti 37 metrus! Laipiojimo siena buvo pavadinta herojino karaliaus Artūro kardo vardu ir tai – tikrai įspūdinga.

Bjoeks miestelio gali nežinoti daug žmonių, bet, jeigu jums patinka nuotykiai, šią vietą tikrai turėtumtėte įtraukti į būtinų aplankyti vietų sąrašą. Vis dėlto nesitikėkite, kad sugebėsite į sieną tiesiog įlipti. Saugumas, žinoma, yra pats svarbiausias. Ši siena sukurta specifiškai patyrusiems kopėjams, o ne pradedantiesiems.

BET čia siūlomi kursai, kurių metu mokoma laipioti, kad galėtumėte susipažinti su siena ir įlipti į ją saugiai. Dėl šios priežasties galite nuspręsti, kad norėsite Bjoeks apsistoti daugiau nei dieną. Tam taip pat yra sprendimas! Netoli šio ypatingo objekto yra stovyklavietė, kurioje galima apsistoti nakčiai. Čia galite pastatyti savo palapinę naktį ir į šią pabaisą įlipti kitą dieną. Čia taip pat yra maža virtuvė ir dušai.

Miegokite po žvaigždėmis

Jei to jums dar – negana, galite, užlipę į sienos viršūnę, ten miegoti!

Jei pasiimsite kilimėlį (arba palapinę, bet tai reikalauja specialios technikos) galite praleisti naktį jausdamiesi lyg būdami ant pasaulio viršūnės. Turėkite omenyje, kad visų pirma turėsite įlipti 37 metrus, bet, kai padarysite tai, miegas po žvaigždėmis bus jūsų apdovanojimas. Argi tai ne puiku?

Taigi ko laukiate? Vykite čia!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą