Patarimai, kaip rūkyti „žolę“ Amsterdame

Amsterdamas turi žinomą reputaciją tarp jaunimo visame pasaulyje. Amsterdamas, žinoma, yra Europos „žolės“ sostinė, ir šviečia kaip švyturys visame pasaulyje, toleruodamas lengvųjų narkotikų vartojimą. Bet, nepaisant to, ką girdėjote, viskas nebūtinai yra taip, kaip jūs manėte prieš atvykdami į Amsterdamą. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad auginti „žolę“ iš tiesų yra nelegalu? Tai iš kur šis narkotikas atsiranda coffee shops? Geras klausimas!

Yra daug dalykų, susijusių su vietine „žolės“ industrija, apie kuriuos tipinis Amsterdamo turistas nežino. Ir taip, ko gero, yra geriau. Beje, jums nereikia suvokti, kaip ir kodėl „žolė“ Amsterdame parduodama, kad galėtumėte ja mėgautis.

1. Žolės rūkymas Amsterdame: įstatymai.

Kokie yra įstatymai?

Iš tiesų, rūkyti „žolę“ Nyderlanduose nėra legalu, ko nežino daug žmonių, gyvenančių už Nyderlandų ribų. „Žolė“ Nyderlanduose iš tiesų yra dekriminalizuota. Tai iš esmės reiškia, kad „žolė“ toleruojama. Tai nėra leidžiama, bet jums nieko nenutiks, jeigu užsuksite į coffee shop ir parūkysite arba pasiimsite šiek tiek namo (5 g arba mažiau).

Vis dėlto tai negalioja auginant „žolę“. Taip, galite išsisukti, jeigu auginsite kelis augalus tik sau, tačiau ar galite auginti daug, pardavinėti ar netgi platinti tai coffee shops? Tai daryti draudžiama. Štai dėl ko viskas atrodo labai painu, nes „žolė“ coffee shops turi iš kažkur atsirasti. Šių parduotuvių savininkai samdo pirkėjus, kad šie gautų kanapių ir atneštų jiems. Coffee shop vietoje gali turėti 500 g, bet ne daugiau.

Ar galiu rūkyti „žolę“ Amsterdame legaliai?

Iš esmės – ne. Vis dėlto, kaip jau minėta, jums nieko nenutiks, jeigu esate įstatymų besilaikantis pilietis, nekeliate sumaišties viešojoje vietoje, neturite daugiau nei 5 g atsargų ir rūkote Amsterdame, kur nėra uždrausta rūkyti „žolę“. Taigi galite tai daryti.

2. Žolės rūkymas yra tik / daugiausia turistams.

Įženkite į bet kurią coffee shop – ne, ne į kavinę, kur galite gauti geros kavos ir šaltų gėrimų, o į coffee shop, kur galite gauti kvapnios „žolės“ ir prastos kavos – ir iškart kai ką pastebėsite: žmonės už prekystalio yra olandai, ir beveik kiekvienas klientas yra turistas. Taip yra dėl to, kad vietiniai tiesiog nedalyvauja šiame užsiėmime. Gal taip yra dėl to, kad šie žmonės čia buvo visą gyvenimą, arba dėl to, kad daugelis coffee shops yra spątai turistams, kur vietiniai niekada neužsuka. Žmonės iš Amsterdamo tiesiog to nedaro.

3. Nėra organo, reguliuojančio stiprumo, grynumo ar ko nors kito.

Nesitikėkite, kad gausite daug informacijos apie tai, kas tai yra, kur buvo užauginta, kiek stipru tai yra, ar panašiai. Tai reiškia, kad, jeigu esate naujokas, užsukę į pirmą prastos reputacijos coffee shop galite gauti pirmos pasitaikiusios „žolės“. Jei esate žinovas, ir galite atskirti Indica, Sativa, AK-47 ir „Alisą stebuklų šalyje“, jums pasisekė! Galite ginčytis coffee shop, kai jums bando parduoti tai, ko neprašėte.

4. Suvokite, ką gaunate – „žolę“, „žolę“ su tabaku, hašišą.

Pirkdami būsite supažindinti su keliais skirtingais pasirinkimais, ką vartoti ir kaip vartoti. Pagrindinės „žolės“ kategorijos yra gryna „žolė“, „žolė“, sumaišyta su tabaku (jei rūkote), ir hašišas. Taip pat jūsų paklaus, ar norite Indica „žolės“ (labiau atpalaiduojančios kūną) ar Sativa „žolės“ (labiau atpalaiduojančios galvą). Galų gale jūsų paklaus apie tai, kaip norėtumėte, kad tai būtų patiekta: ar norite pats „susisukti“ arba rūkyti pypkėje, ar norite, kad jums „susuktų“, o gal jums mieliau suvalgytumėte? Turėkite omeny, kad valgyti galima tik labai mažais kiekiais (pasidalykite pyragėliu su pora draugų), nes užtrunka, kol pasireikš poveikis.

5. Tipinis coffee shop vizitas Amsterdame.

Kai aplankysite coffee shop pirmą kartą, svarbu suprasti protokolą. Nors čia pardavinėjama kava ir paprastai gaivieji gėrimai, pagrindinis verslas čia yra „žolė“, todėl pirma aplankykite šį prekystalį, prieš darydami ką nors kita. Paprastai šie prekystaliai yra parduotuvės priekyje, todėl tai – pirmas dalykas, kurį galite padaryti. Darbuotojai jums parodys meniu su ką tik paminėtomis prekėmis, tuomet ir pasirinkite savo nuodą. Kai nusipirksite „žolės“, galite nueiti ir atsisėsti, nors rekomenduojama nusipirkti kavos ar kitokį gėrimą tik dėl mandagumo (arba – dėl tėvų: „Ką veikei šią popietę?“ Jūs: „Išgėriau kavos“.) Galų gale, atsisėskite į jų terasą arba privatų kambarį (tiems, kurie drovisi rūkyti „žolę“ Amsterdamo viešumoje), ir mėgaukitės savo pirkiniu. Taip pat daugelyje coffee shops gros muzika ir bus televizorius, ir tai greitai taps įdomiausiu dalyku, kurį kada nors matėte.

6. Žolės rūkymas Amsterdame: žinokite savo ribas.

Ši dalis – labai svarbi vartojant marichuaną, ypač jei tai darote pirmą kartą. Kaip jau minėta, būkite atsargūs valgydami „žolę“, nes ji ne iš karto „trenks“ jums į galvą. Rūkydami „žolę“ galite kontroliuoti, kiek apsvaigsite, surūkydami daugiau arba mažiau. Geriausia rūkyti su draugu ir pasidalinti. Gerkite daug skysčių, saugokitės dviračių, klajodami po miestą, ir nepirkite „žolės“ iš jokios vietos, kuri nėra coffeeshop. Jei nežinote, kaip jūsų kūnas (ar protas) reaguos, kai apsvaigs, pasilikite saugioje vietoje, kol apsvaigimas nuslūgs.

7. Keli geriausi „žolės“ pasirinkimai Amsterdame.

Dėl kelių priežasčių, visų pirma, dėl to, kad „žolė“ čia nėra kontroliuojama, sunku duoti gerų patarimų, kur ji yra geriausia Amsterdame. Taigi vietoj rekomendacijų, kokiose coffee shops „žolės“ kokybė yra geriausia, bus duota patarimų, kur geriausia atmosfera – tai labai svarbu, norint patirti gerų įspūdžių. Jei esate čia pirmą kartą, negalite patirti nieko geriau ar blogiau nei The Bulldog. Ši coffee shop yra Leidseplein ir keletas jų yra raudonųjų žibintų kvartale. Pasidarykite asmenukę šalia ženklo ir pasimėgaukite didele minia. Bet geriau – nereikia!

Kad patirtumėte daugiau, išbandykite Spirit, esančią Jordaan. Čia yra pinbolas, kuris ir taip smagus, o apsvaigus – dar smagesnis. Easy Times netoli Rijks yra didelis privatus kambarys su daug sėdimųjų vietų ir dižiuliu televizoriumi, kuris turėtų jus ilgai linksminti.

coffee shops Amsterdame „žolei“ rūkyti:

  1. Bulldog – vien dėl to, kad ten užsukti nors kartą – kaip nerašyta taisyklė, bet tai kartu ir spąstai turistams.
  2. Dampkring – prisiminkite „Oušeno dvyliktuką“; čia taip pat yra sofų ir katė.
  3. Grey Area – amerikiečių dievinama vieta; čia buvo užsukę daug įžymybių.
  4. The Spirit – čia rasite pinbolo žaidimo automatų ir atpalaiduojančią atmosferą.
  5. Easy Times – čia jausitės kaip namuose.

Kaip matote, svarbu suvokti, ką gaunate, išėjęs į coffee shop, žinoti savo ribas ir būti saugioje aplinkoje, kai išbandote ką nors pirmą kartą. Tai gali būti smagi patirtis, ir tai – unikali Amsterdamo patirtis, tad mėgaukitės!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą