„SkinVision“: įspūdinga inovacija iš Nyderlandų, gelbėjanti gyvybes

Kodėl „SkinVision“ jums gali prireikti būtent šiuo oru?

Ši inovatyvi programėlė, pavadinta „SkinVision“, yra neįtikėtina naujiena! Ypač dabar, kai Nyderlanduose – taip karšta, svarbu pasirūpinti savimi deginantis saulėje.

Ar žinojote, kad melonoma yra viena iš dažniausių vėžio formų? Taigi metas savimi pasirūpinti, kad būtumėme sveiki!

Taigi kodėl „SkinVision“?

Ši programėlė leidžia pamatyti galimo vėžio ženklus mobiliuosiuose telefonuose. Kiekvienas iš mūsų turime bent vieną apgamą, kuris gali keistis su laiku, kartais net nepastebint. Programėlė padeda jums nustatyti, ar jau laikas apsilankyti pas daktarus, kad apgamai būtų tinkamai ištirti.

Nuo melonomos tipo odos vėžio žmonės miršta labai dažnai, ypač jei vėžys yra vėlai diagnozuotas. Ne melanominis odos vėžys yra ne toks mirtinas, bet vis tiek pavojingas – iš esmės dėl to, kad vėžys dažnai lieka nepastebėtas laiku. „SkinVision“ užtikrina, kad jūs žinotumėte apie pavojų, leidžia jums stebėti dėmes ant odos ir praneša jums, kada būtina išsitirti. Kadangi 1 iš 3 diagnozuotų vėžių – odos vėžys (melanominis ir nemelanominis), tai – potencialiai gyvybes gelbstinti programėlė jūsų telefone.

Kaip tai veikia?

Kaip minėjome, „SkinVision“ – programėlė, kurią galite parsisiųsti į išmanųjį telefoną. Gyvybes gelbėjanti programėlė naudoja Al-powered algoritmus, kad nustatytų odos dėmelės riziką. Naudodama mokymosi technologiją, programėlė tampa vis protingesnė, kai vis daugiau žmonių ja naudojasi.

Nors tai gali skambėti sudėtingai, iš tiesų programėle labai paprasta naudotis. Atsidarę programėlę, iš pradžių turite nufotografuoti apgamą. Po 30 s programėlėje pasirodo „risk assessment“ (rizikos įvertinimas) – tai reiškia, kad parodoma, ar labai rizikingai atrodo apgamas. Apgamai vertinami kaip mažos, vidutinės arba didelės rizikos.

Jei turite didelės rizikos apgamą, galite gauti nemokamą ir konfidencialų patarimą iš jų nuosavų dermatologų. Nesijaudinkite, tai klinikiškai patvirtinta technologija.

Taip pat nuotraukas galite sėkmingai išsaugoti programėlėje, kad galėtumėte stebėti apgamo pokyčius (tai taip pat galėsite parodyti savo daktarui, jei bus reikalinga patikra). Programėlėje taip pat galite užsisakyti priminimus, kada reikia pasitikrinti apgamą arba odą.

Norėdami suvokti, kaip naudotis programėle, galite pažiūrėti šį neilgą klipą.

Kur galima gauti programėlę?

Galite ją parsisiųsti iš įprastų programėlių parduotuvių, pavyzdžiui, Google Play arba iTunes. Tiesiog susiraskite ją programėlių parduotuvėje ir parsisiųskite. Arba parsisiųskite iš čia. 

Odos vėžys ir Nyderlandai

Odos vėžių atvejų sparčiai daugėja Nyderlanduose (po maždaug 7 % per metus) ir šio tipo vėžys daug dažniau yra mirtinas nei kitų tipų v4žiai.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą