Taupus keleivis užuot susimokėjęs už papildomą bagažą apsivilko 12 sluoksnių drabužių ir skrydžio metu apsivėmė bei apalpo

nelaimelis

Ko gero visiems internete yra tekę matyti juokingų nuotraukų, kaip nenorintys mokėti už papildomą lėktuvo bagažą keleiviai apsivelka visus turimus drabužius ir atrodo kaip dručkiai. Vis dėlto tai nėra taip smagu, kaip atrodo. Ir tai savo kailiu išmėgino 19-metis James McElvar, kuris Škotijoje žinomas kaip grupės „Rewind“ narys.

Vaikinas kartu su grupe praėjusį trečiadienį keliavo iš Londono į Glazgą, kai patikros metu sužinojo, kad jo lagaminas gerokai viršija rankinio bagažo leidžiamas normas, tad jam reikėtų pakloti 45 svarus sterlingų. Kadangi visi kolegos jau buvo praėję patikrą ir perduoti dalies rūbų James‘ui nebūtų pavykę, jis nusprendė beveik visą lagamino turinį užsivilkti pats. Užtrukęs kelias minutes jis ant savęs užsidėjo šešias maikutes, keturis džemperius, trejus džinsus, dvejas sportines kelnes, porą švarkų ir dar dvi kepures. „Man į galvą šovė tik tokia išeitis. Užsidėjęs viską vos pajėgiau paeiti ir tik vargais negalais įlipau į lėktuvą. Norėjau kuo greičiau viską nusivilkti, tačiau man buvo pasakyta, kad tai galėsiu padaryti tik lėktuvui pakilus į orą“, – apie savo nuotykius pasakoja atlikėjas.

dzo-draugai

Tačiau nemalonioji skrydžio dalis dar buvo prieš akis. Pajutęs, kad jo kūno temperatūra smarkiai kyla, vaikinas ėmė nusirenginėti. Nusivilkęs beveik visus rūbus jis pranešė grupės vadybininkui ir draugams, kad jaučiasi tragiškai. Jam buvo pasiūlyta laisva sėdynių eilė lėktuvo gale ir maišelis, jei kartais supykintų. Deja, bet į maišelį jis visai nepataikė ir privėmė į stiuardesių kabiną. Galiausiai vaikinas buvo gražintas į savo vietą, kad būtų galima išvalyti jo skrandžio turinį, ir čia jis visiškai atsijungė. Laimei, lėktuve buvo medikas, kuris padėjo vaikinui ištverti skrydį.

Tebūnie tai bus pamoka, kad kartais taupymui yra ne vieta ir ne laikas.

skaitalas logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą