Trys geriausi pastarojo meto Olandijos futbolininkai

Šiuo metu viso pasaulio dėmesį yra sukaustęs futbolas. Daugybė pajėgiausių Europos rinktinių turi galimybė pristatyti savo žvaigždynus, o ta proga pakalbėkime apie šalį kuriai iš dalies ir skirta mūsų svetainė>

Šiame straipsnyje aptarsime tris pastaruoju metu bene geriausius Olandijos futbolininkus, kurie yra didžiausia šalies viltis po labai ilgos pertraukos iškovoti ir rimtą trofėjų su rinktine.

Virgilas Van Dijkas – turbūt geriausias vidurio gynėjas pasaulyje

Taip, supratote teisingai. Sąrašą pradedame būtent nuo gynėjo, kuris yra užsitarnavęs itin gerą vardą ir prieš keletą metų vos nebuvo išrinktas geriausiu metų futbolininku. Tuomet jis tik po labai atkaklios kovos nusileido Leoneliui Messi ir kaip pats sakė likti antram po tokio žaidėjo bet kuriuo atveju yra labai didelė garbė.

Europos futbolo cempionatas 2021 yra turnyras kurį Virgilas Van Dijkas yra priverstas praleisti dėl traumos, o tai turbūt turi labai didelę įtaką ir tam, kad Europos futbolo cempionato statymai nebuvo itin palankūs „Oranje“ vadinamai Nyderlandų rinktinei. Vienaip ar kitaip šis futbolininkas yra didžiausias savo atstovaujamos „Liverpool“ komandos numylėtinis.

Būtent ši gynybinė siena leido „Liverpool“ net po trijų dešimtmečių pertraukos susigrąžinti išsvajotąjį Anglijos „Premier“ lygos titulą. Kai praėjusiais metais V. Van Dijkas gavo traumą visi pamatėme visai kitą „Liverpool“ žaidimą, o tai buvo dar vienas įrodymas kokia milžiniška ir svarbi yra būtent šio gynėjo rolė.

Georginio Wijnaldumas – tikro olandiško futbolo virtuozas

Jeigu vietinių Nyderlandų gyventojų paklaustumėte, kuris žaidėjas žaidžia klasikinį olandišką futbolą greičiausiai daugybė žmonių įvardintų būtent Georginio Wijnaldumą. Tai aktyvus saugas, kuris nuolat jungiasi ir į puolimą. G. Wijnaldumas gali mušti tiek iš toli, tiek realizuoti standartines progas ir yra tikrų tikriausias „skrajojantis olandas“.

Kai kurių trenerių teigimu, būtent šis žaidėjas yra tikra Olandijos futbolo rinktinės širdis.

Paskutinius penkerius metus tai buvo nepakeičiamas „Liverpool“ komandos startinės sudėties žaidėjas (taip, jis žaidė su jau minėtu V. Van Dijku), tačiau dabar žaidėjas panoro naujų iššūkių. Jis kaip laisvasis agentas sudarė sutartį su Prancūzijos galiūnu „Paris Saint Germain“ klubu, kurie jau dabar sutartį su Georginio vadina pačiu didžiausiu ir svarbiausio šio tarpsezonio savo laimėjimu.

Klasiškasis Frenkie de Jongas

Frenkie de Jongas yra dar vienas žaidėjas, kurį labai myli Nyderlandų futbolo bendruomenė. Priešingai nei du paminėti žaidėjai, Frenkie de Jongas yra dar labai jaunas žaidėjas. Šiuo metu šiam saugui yra viso labo dvidešimt keturi metai.

Prieš dvejus metus dėl šio futbolininko parašo kovojo kone visa Europa, o galiausiai jo parašą gavo „Barcelona“. Katalonijos klubas pateikė net dvylika priežasčių, kodėl žaidėjas turėtų papildyti būtent šią komandą ir galiausiai Frenkie pasiūlymą priėmė.

Tai niekuomet nebus tas futbolininkas, kuris muša daug įvarčių, tačiau būtent jis tvarko daugybę reikalų aikštės viduryje ir yra vienas pagrindinių komandos pergalių architektų. Pasak futbolo analitikų, šis žaidėjas dar žengia į priekį ir savo karjeros piką turėtų pasiekti po dviejų ar trejų metų. Tačiau faktas vienas – jis net dabar yra vienas geriausių Olandijos futbolininkui šiai dienai.

Dar keletas žaidėjų kurie taip pat verti paminėjimo: Memphis Depay (vasarą iš „Lyon“ į „Barcelona“ persikėlęs puolėjas), Matthjisas de Ligtas (itin jaunas vidurio gynėjas žaidžiantis Turino „Juventus“ klube), Martenas de Roonas (vidurio saugas kuris itin smarkiai prisidėjo prie Bergamo „Atalanta“ ekipos iškilimo).

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą