Vietos, kurias „Instagram“ rekomenduoja aplankyti Nyderlanduose

Giethoorn / Githornas

Žinomas kaip miestas Nyderlanduose, kuriame nėra kelių. Mažytis miestelis su daugybe kanalų itin žavi žiemą, kuomet, jeigu šąla pakankamai, galima pačiuožinėti užšalusiais kanalais.

Maastricht – Mastrichtas

Šiame Nyderlandų pietuose esančiame mieste gausu vingiuotų alėjų  bei gražių senų pastatų. Čia patirsite pasakiškų potyrių ir padarysite „Instagram“ vertų nuotraukų.

 

🎇

A photo posted by Ira Khadar // Holland (@iralira) on

Kinderdijk – Kinderdeikas

Kinderdeike galite aplankyti UNESCO saugomus 19 vėjo malūnų ir turbūt vieną iš žinomiausių vietų fotografavimui Nyderlanduose.

 

Goodmorning! Today is kinda grey so I dig in my archive and found this moment with @eelcovandekamp exploring #kinderdijkwindmills

A photo posted by Danny Tax Creative (@dannytax_creative) on

Enkhuizen – Enkhuizenas

Žavus mažytis žvejybinis Enkhuizeno miestelis kadaise buvo svarbiausias Nyderlandų uostas. Vėliau šį titulą perėmė Amsterdamas. Dabar tai puiki vieta norint atsipalaiduoti ir praleisti laiką jachtose, parduotuvėse, kavinėse ir kassavaitiniuose turgeliuose.

The Hague – haga

Hagoje įsikūręs ne tik Olandijos parlamentas, čia gausu įspūdingų (vertų „Instagram“) pastatų, kuriuos verta pamatyti.

Scheveningen – Ševeningenas

Hagos rajonas, Ševeningenas, yra pajūrio kurortas, žymus savo ilgu paplūdimiu, prieplauka bei švyturiu. Puiki vieta apsilankyti (ir padaryti keletą nuotraukų) vasarą.

Castle de Haar – Haro pilis

Užtikrintai vienoje iš įspūdingiausių Olandijoje Haro pilyje kasmet vyksta fantastinė mugė, kur žmonės atvyksta iš visų pasaulio kraštų norėdami pasipuošti magiškais kostiumais. Šalia pilies žaliuoja užburiantys sodai.

Ameland – Amelandas

Jeigu tikrai norite pabėgti nuo įprastų Nyderlandų vaizdų, važiuokite į Fryzijos salas stebėti ruonius ir kitus gamtos vaizdus. Kodėl gi išskirtinėms nuotraukoms neišbandžius mūsų Vadeno jūros netoli Amelando.

 

“Stoor mij niet” skriuwt fotograaf Richardt Kiewiet by syn tweet. #zeehond #ameland #cutenessoverload

A photo posted by Omrop Fryslân (@omropfryslan) on

Rotterdam – Roterdamas

Dėl atstatymo po Antrojo pasaulinio karo, Roterdame kur kas daugiau modernių pastatų nei Amsterdame. Miestas garsus stulbinančia – ir keista – architektūra, tame tarpe ir dažnai fotografuojami kubo formos namai.

Utrecht – Utrechtas

Utrechto miesto centre tyvuliuojantys kanalai tokie pat mieli kaip ir Amsterdame, bet čia mažau žmonių.  Maloniausioms ir gražiausioms akimirkoms, aplankykite miestą rudenį.


 

Eindhoven – Eindhovenas

Eindhoveno miestas lapkričio mėnesį yra ideali vieta norint aplankyti GLOW parodą. Joje šviesos konstrukcijas demonstruoja menininkai iš viso pasaulio. Kasmet lapkričio mėnesį miestas  tampa viena didele šviesų paroda. Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

Efteling – Eftelingas

Jeigu ieškote įdomaus atrakcionų parko, tuomet keistas ir stebinantis Eftelingas vertas jūsų dėmesio. Keisti ir įdomūs atrakcionai sukurti remiantis elementais iš senovės mitų, stebuklinių pasakų, pasakėčių ir folkloro. Eftelingo atrakcionų parkas dvigubai didesnis už Kalifornijos “Disneyland’ą”.

 

Today i was in Holland Disneyland🎉Amazing place💫Magic around me💋#Efteling#Holland #Winter2016

A photo posted by Anastasia (@anastasia_still_) on


  OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą