Petras Gražulis: ,,Siūlau privalomą referendumą dėl grįžimo prie lito”

petras grazulis

Seimo nario „Tvarkos ir teisingumo“ parlamentinės frakcijos Petro Gražulio pranešimas: „Siūlau privalomą referendumą dėl grįžimo prie lito“

Kiekvieną dieną augančios maisto, paslaugų ir kitų prekių kainos varo visus neviltį. Konkurencijos taryba šaltai ir abejingai stebi kainų didėjimą ir skėsčioja rankomis, viešai aiškina, jog šioje situacijoje nieko negali padaryti vartotojų naudai. Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas teigia, kad prekių ir paslaugų kainų reguliavimas laisvoje rinkoje yra ydingas ir gali sukelti blogesnių pasekmių vartotojams nei per didelės kainos.

Priminsiu, jog „tvarkiečiai“ pasisakė už privalomąjį referendumą dėl euro įvedimo. Taip pat buvo užregistruotas siūlymas mažinti kartelę referendumui surengti. Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 straipsnis teigia, jog svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu. Matome, jog to nebuvo padaryta, todėl visi, kurie deklaravo euro naudą ir viešai žadėjo, jog kainos nekils privalo prisiimti asmeninę atsakomybę.

„Šiandien pradėjau ruošti Seimo nutarimą dėl privalomo referendumo paskelbimo, kurio tikslas yra suteikti pačiai Tautai nuspręsti ar Tauta nori grįžti prie lito. Šis referendumas vyktų kartu su Seimo rinkimais. Tauta nuspręs ar nori suvaldyti oligarchinio kapitalo diktatūrą“, – pažymėjo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis.

Šaltinis: baltnews.lt

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą